Srečevanja mladih likovnih ustvarjalcev imajo v Škofji Loki že skoraj tridesetletno tradicijo. Učenci naše šole so se že nekajkrat udeležili kolonije in lansko leto je šolo zastopala tudi Inja Uršič. Njen likovni izdelek je bil izmed več kot 120 likovnimi deli izbran med deset najboljših in je predstavljen v barvnem katalogu v obliki priložnostnih razglednic, uvrščen na potujočo razstavo in bil nagrajen s praktično nagrado – slikarskim stojalom.

Na letošnji otvoritvi razstave, ki je potekala v petek 28. septembra, so bila iz lanske likovne kolonije podeljene tudi nagrade nagrajencem. Podelitve se je udeležila tudi naša učenka Inja Uršič, ki je iz rok župana Škofje Loke prejela čestitke in nagrado.
Čestitam mladi umetnici.

mentorica Vesna Kropivšek

(Skupno 284 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost