Tekmovanje osnovnošolcev iz matematike je potekalo v četrtek, 17. 3. 2022. Udeležilo se ga je 153 učenk in učencev naše šole. Priznanje Kenguru je osvojilo 70 tekmovalcev.

Na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo 6. 4. 2022, se je uvrstilo kar 28 tekmovalcev 6.–9. razreda.

Vsem tekmovalcem čestitamo za pokazano znanje.

Predsednica šolske tekmovalne komisije Nataša Uršič

 

Priznanje Kenguru so osvojili:

  1. razred
Nika Domjan 1.a
Mark Apostoloski 1.a
Kristina Dragar 1.č
Jakob Klemenc 1.a
Dejvid Kostadinov 1.č
Zala Pajek 1.č
Meta Žunič 1.a
Peter Baša 1.c
Sara Celestina 1.c
Maša Čevka 1.b
Mark Mihael Novak 1.č
Aron Travnik 1.a
Alina Vuković 1.b

 

  1. razred
Eva Mlakar 2.b
Nik Pačnik 2.a
Urška Kuhar 2.č
Lovro Osolnik 2.č
Lana Petač 2.č
Uroš Popović 2.c
Mark Rak 2.č
Peter Trobevšek 2.č
Aviva Pavlinac 2.c
Trina Breznik 2.a
Nadej Rahotina 2.a
Liam Škerlec 2.c
Zoja Težak 2.c

 

  1. razred
Leja Fajt 3.a
Svit Lipovšek 3.b
Matevž Kranjc 3.c
Pia Lamberšek 3.b
David Prašnikar 3.a
Neža Domjan 3.b
Anša Dilara Görgülü 3.c
Luka Antić 3.c
Sara Gašperčič Zika 3.b
Inna Slavec 3.a

 

  1. razred
Ema Popović 4.b
Urban Klemenc 4.c

 

  1. razred
Pia Suhodolčan 5.b
Leopold Koren 5.c
Eva Zadnik 5.a

 

  1. razred
Leja Železnik 6.b
Ela Bele 6.č
Julija Gjerek 6.c
Nejc Bombač 6.a
Jona Golob 6.č

 

 

  1. razred
Ana Gradišek 7.c
David Kokalj 7.c
Matevž Kuhar 7.č
Samo Vrbec 7.č
Ema Humar 7.č
Ella Poljanšek 7.č
Liza Neja Mlinarič 7.b
Aljaž Vehovec 7.c
Janja Pondelek 7.a
Neli Jenčič Turk 7.b

 

  1. razred
Lenart Golob 8.c
Matej Sajevic 8.b
Ivona Lederer 8.c
Lucija Vehovec 8.b
Julija Suhodolčan 8.a
Domen Dolinar 8.a
Ažbe Golub 8.c
Veronika Ahlin 8.b

 

  1. razred
Martin Humar 9.b
Hana Pinosa 9.a
Lidija Prevc 9.b
Nal Česen 9.a
Nik Bergant 9.b
Špela Mihelčič 9.b

Na regijsko tekmovanje so se uvrstili:

  1. razred
Leja Železnik 6.b
Ela Bele 6.č
Julija Gjerek 6.c
Nejc Bombač 6.a

 

  1. razred
Ana Gradišek 7.c
David Kokalj 7.c
Matevž Kuhar 7.č
Samo Vrbec 7.č
Ema Humar 7.č
Ella Poljanšek 7.č
Liza Neja Mlinarič 7.b
Aljaž Vehovec 7.c
Janja Pondelek 7.a
Neli Jenčič Turk 7.b

 

  1. razred
Lenart Golob 8.c
Matej Sajevic 8.b
Ivona Lederer 8.c
Lucija Vehovec 8.b
Julija Suhodolčan 8.a
Domen Dolinar 8.a
Ažbe Golub 8.c
Veronika Ahlin 8.b

 

  1. razred
Martin Humar 9.b
Hana Pinosa 9.a
Lidija Prevc 9.b
Nal Česen 9.a
Nik Bergant 9.b
Špela Mihelčič 9.b

 

(Skupno 774 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost