Uradni rezultati šolskega tekmovanja – angleščina 8.r

Na šolskem tekmovanju iz znanja angleščine za 8.r, ki je potekalo 19. 10. 2015, so se naši učenci tudi letos odlično izkazali.
Bronasto priznanje in uvrstitev na državno tekmovanje, ki bo 23. 11. 2015, so dosegli:
1. NIKA RIHTAR, 8.a
2. GREGOR POGAČAR, 8.a
3. BOR PLAHUTNIK, 8.a

S pripravami na državno tekmovanje bomo začeli ta ponedeljek, 2. 11. 2015, pri dodatnem pouku.
Bronasta priznanja so s 87% doseženih vseh točk in 4. mestom osvojili še:
– TJAŠA BELENTIN, 8.a
– NASTJA BIZJAK, 8.b
– JAKOB IVKOVIČ, 8.b
Dobitnikom priznanj in vsem ostalim udeležencem tekmovanja iskrene čestitke za pokazano znanje!
Mentor: Sandi Tonič

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ RAZVEDRILNE MATEMATIKE

 

Na šolskem tekmovanju, ki je potekalo 8. oktobra 2015, so bronasto priznanje osvojili:

  1. razred: 6. razred:
1 Neli Crnkovič 7.b
2 Taja Štefanič 7.a
3 Jan Orehek 7.a
4 Lucija Baša 7.b
5 Ema Rihter 7.b
6 Peter Gregorič 7.a
1 Tim Thuma 6.a
2 Eva Bende 6.a
3 Eva Taja Mlinarič 6.a
4 Gašper Stele 6.a
5 Maša Zemljič 6.a
6 Ana Kutnar 6.b

 

  1. razred: 9. razred                                                                                                   
1 Jakob Ivkovič 8.b
2 Tina Burja 8.b
3 Vid Thuma 8.a
4 Bor Plahutnik 8.a
5 Gregor Pogačar 8.a
5 Zala Špoljarić 8.b
7 Gala Čado 8.a
8 Matic Toni 8.b
9 Blaž Belentin 8.a
10 Luka Berlec 8.a
11 Eva Suhadolčan 8.b
1 Eva Zabret 9.a
2 Živa Uršič 9.a
3 Tilen Humar 9.a
4 Martin Gregorič 9.b
5 Anže Pirnat 9.b

 

Na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 28. novembra 2015, so se uvrstili :

1 Tim Thuma 6.a
2 Eva Bende 6.a
3 Eva Taja Mlinarič 6.a
4 Neli Crnkovič 7.b
5 Taja Štefanič 7.a
6 Jan Orehek 7.a
7 Lucija Baša 7.b
8 Jakob Ivkovič 8.b 16 Eva Zabret 9.a
9 Tina Burja 8.b 17 Živa Uršič 9.a
10 Vid Thuma 8.a 18 Tilen Humar 9.a
11 Bor Plahutnik 8.a
12 Gregor Pogačar 8.a
13 Zala Špoljarić 8.b
14 Gala Čado 8.a
15 Matic Toni 8.b

Čestitamo!                                                                          Mentorica Nataša Uršič

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ LOGIKE

 

Na državnem tekmovanju iz logike, ki je potekalo v soboto, 17. 10. 2015, so bili učenci naše šole zelo uspešni.

Zlato priznanje so osvojili:

1. VID THUMA, 8.a

2. BOR PLAHUTNIK, 8.a

3. JAKOB IVKOVIČ, 8.b.

Srebrno priznanje pa je osvojil MATIC TONI, 8.b.

Čestitamo!

Mentorica Nataša Uršič

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ LOGIKE

Na šolskem tekmovanju iz logike, ki je potekalo 24. 9. 2015, so bronasto priznanje osvojili:

Mesto Ime Priimek Razred
1 Tim Thuma 6. razred
2 Aneja Gorjan Novak 6. razred
3 Sara Pirnat 6. razred
4 Eva Bende 6. razred
4 Gašper Stele 6. razred
1 Jan Orehek 7. razred
1 Peter Gregorič 7. razred
3 Neli Crnkovič 7. razred
4 Omar Kvaternik Djalil 7. razred
1 Matic Toni 8. razred
2 Vid Thuma 8. razred
3 Tina Burja 8. razred
4 Gregor Pogačar 8. razred
4 Gala Čado 8. razred
4 Bor Plahutnik 8. razred
4 Nejc Kutnar 8. razred
8 Zala Špoljarić 8. razred
9 Jakob Ivkovič 8. razred
1 Martin Gregorič 9. razred
2 Eva Zabret 9. razred
3 Živa Uršič 9. razred
4 Tilen Humar 9. razred
5 Nejc Jerin 9. razred
6 Maja Berlec 9. razred
7 Žan Mencinger 9. razred
8 Lucija Pintar 9. razred

Na državno tekmovanje so se uvrstili najboljši učenci 7., 8. in 9. razreda:

1. Jan Orehek 7.a
2. Peter Gregorič 7.a
3. Matic Toni 8.b
4. Vid Thuma 8.a
5. Tina Burja 8.b
6. Gregor Pogačar 8.a
7. Gala Čado 8.a
8. Bor Plahutnik 8.a
9. Nejc Kutnar 8.b
10. Zala Špoljarić 8.b
11. Jakob Ivkovič 8.b
12. Martin Gregorič 9.b
13. Eva Zabret 9.a
14. Živa Uršič 9.a
15. Tilen Humar 9.a
16. Nejc Jerin 9.b

 

Vsem dobitnikom priznanja čestitamo, udeležencem državnega tekmovanja pa želimo veliko uspeha na državnem tekmovanju.

Mentorica Nataša Uršič

Vesela šola

V decembru bomo pričeli s pripravami na tekmovanje iz Vesele šole. Prvič se dobimo v četrtek, 4. 12. 2014, ob 7.30 pred računalniško učilnico. Tekmovanje je namenjeno vsem učencem od 4. do 9. razreda. Srečevali se bomo vsakih 14 dni.

Lepo vabljeni.

Mentorica: Andreja Žavbi Kren

Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni

Na državnem tekmovanju so učenke dosegle lepe rezultate.

Zlato priznanje: MAJA TONI
Srebrno priznanje: NINA PIRNAR
DAŠA ZOYA HABJAN

Na šolskem tekmovanju so bronasto tekmovanje dosegli:
Eva Zabret
Manja Golob
Hana Schlegl
Ana Štefanič
Danijel Bojić
Jakob Kutnar
Melisa Ljubijankič
Kaja Poličnik

Čestitamo.

Mentorica: Urška Dolgan

Stran 10 od 10« Prva...678910