Rezultati šolskega računalniškega tekmovanja Bober

Bronasto priznanje in uvrstitev na državno tekmovanje, ki bo 16. 1. 2016, je dosegel:
Gregor Pogačar, 8.r

Bronasta priznanja so še dosegli:

Nik Toni, 6.r.
Miha Novak, 7.r.
Gala Čado 8.r.
Matic Toni, 8.r
Bor Plahutnik, 8.r.
Vid Thuma, 8,r,
Anže Pirnat 9.r.
Nejc Jerin, 9,r,
Nejc Janša, 9,r
Tilen Humar, 9.r

Dobitnikom priznanj in vsem ostalim udeležencem tekmovanja iskrene čestitke za pokazano znanje!

Mentor: Iztok Škof

TEKMOVANJE V ZNANJU IZ SLADKORNE BOLEZNI

Srebrno priznanje na državnem tekmovanju sta dosegla:

Eva Zabret

Nejc Kutnar

 

Bronasto tekmovanje so prejeli:

Eva Lap

Matic Toni

Manja Golob

Martin Gregorič

Blaž Plut

Nika Rihtar

Tjaša Belentin

 

Čestitke!

 Mentorica: Urška Dolgan

 

Uradni rezultati šolskega tekmovanja iz prostorske predstavljivosti MATEMČEK

Na državno tekmovanje, ki bo 21. 11. 2015 na Fakulteti za računalništvo in informatiko v Ljubljani, so se uvrstili:

Maks Kristjan Kosec 1 a
Samo Emberšič 1 a
Žana Šon 1 c
David Kokalj 1 c
Matevž Kuhar 1 č
Domen Dolinar 2 a
Lenart Kosel 2 a
Matej Sajevic 2 b
Lucija Vehovec 2 b
Zala Vrankar 2 b
Tinkara Zabret 2 b
Andrej Kokalj 3 a
Drejc Strniša 3 a
Maša Svetec 4 a
Benjamin Zelič Berčič 4 a
Lea Burja 4 a
Erazem Velušček 5 a
Rene Drolc 5 b
Tim Thuma 6 a
Gašper Stele 6 a
Taja Štefanič 7 a
Lucija Baša 7 b
Neli Crnkovič 7 b
Vid Thuma 8 a
Bor Plahutnik 8 a
Tina Burja 8 b
Živa Uršič 9 a
Eva Zabret 9 a

Čestitamo!

Predsednica šolske tekmovalne komisije Natalija Uršič

(več …)

Uradni rezultati šolskega tekmovanja – angleščina 8.r

Na šolskem tekmovanju iz znanja angleščine za 8.r, ki je potekalo 19. 10. 2015, so se naši učenci tudi letos odlično izkazali.
Bronasto priznanje in uvrstitev na državno tekmovanje, ki bo 23. 11. 2015, so dosegli:
1. NIKA RIHTAR, 8.a
2. GREGOR POGAČAR, 8.a
3. BOR PLAHUTNIK, 8.a

S pripravami na državno tekmovanje bomo začeli ta ponedeljek, 2. 11. 2015, pri dodatnem pouku.
Bronasta priznanja so s 87% doseženih vseh točk in 4. mestom osvojili še:
– TJAŠA BELENTIN, 8.a
– NASTJA BIZJAK, 8.b
– JAKOB IVKOVIČ, 8.b
Dobitnikom priznanj in vsem ostalim udeležencem tekmovanja iskrene čestitke za pokazano znanje!
Mentor: Sandi Tonič

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ RAZVEDRILNE MATEMATIKE

 

Na šolskem tekmovanju, ki je potekalo 8. oktobra 2015, so bronasto priznanje osvojili:

  1. razred: 6. razred:
1 Neli Crnkovič 7.b
2 Taja Štefanič 7.a
3 Jan Orehek 7.a
4 Lucija Baša 7.b
5 Ema Rihter 7.b
6 Peter Gregorič 7.a
1 Tim Thuma 6.a
2 Eva Bende 6.a
3 Eva Taja Mlinarič 6.a
4 Gašper Stele 6.a
5 Maša Zemljič 6.a
6 Ana Kutnar 6.b

 

  1. razred: 9. razred                                                                                                   
1 Jakob Ivkovič 8.b
2 Tina Burja 8.b
3 Vid Thuma 8.a
4 Bor Plahutnik 8.a
5 Gregor Pogačar 8.a
5 Zala Špoljarić 8.b
7 Gala Čado 8.a
8 Matic Toni 8.b
9 Blaž Belentin 8.a
10 Luka Berlec 8.a
11 Eva Suhadolčan 8.b
1 Eva Zabret 9.a
2 Živa Uršič 9.a
3 Tilen Humar 9.a
4 Martin Gregorič 9.b
5 Anže Pirnat 9.b

 

Na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 28. novembra 2015, so se uvrstili :

1 Tim Thuma 6.a
2 Eva Bende 6.a
3 Eva Taja Mlinarič 6.a
4 Neli Crnkovič 7.b
5 Taja Štefanič 7.a
6 Jan Orehek 7.a
7 Lucija Baša 7.b
8 Jakob Ivkovič 8.b 16 Eva Zabret 9.a
9 Tina Burja 8.b 17 Živa Uršič 9.a
10 Vid Thuma 8.a 18 Tilen Humar 9.a
11 Bor Plahutnik 8.a
12 Gregor Pogačar 8.a
13 Zala Špoljarić 8.b
14 Gala Čado 8.a
15 Matic Toni 8.b

Čestitamo!                                                                          Mentorica Nataša Uršič

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ LOGIKE

 

Na državnem tekmovanju iz logike, ki je potekalo v soboto, 17. 10. 2015, so bili učenci naše šole zelo uspešni.

Zlato priznanje so osvojili:

1. VID THUMA, 8.a

2. BOR PLAHUTNIK, 8.a

3. JAKOB IVKOVIČ, 8.b.

Srebrno priznanje pa je osvojil MATIC TONI, 8.b.

Čestitamo!

Mentorica Nataša Uršič

Stran 10 od 11« Prva...7891011