window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag(\'js\', new Date()); gtag(\'config\', \'UA-66705794-1\');

URADNI REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA – ANGLEŠČINA 9. R

Na šolskem tekmovanju iz znanja angleščine za 9. r, ki je potekalo 17. 11. 2016, so se sledeči učenci uvrstili na regijsko tekmovanje:

Tjaša Belentin, 9. a

Bor Plahutnik, 9. a

Gregor Pogačar, 9. a

Nika Rihtar, 9. a

Za tekmovanje na regijski ravni morajo učenci prebrati knjigo The Absolutely True Diary of a Part Time Indian (Sherman Alexie). Knjigo si lahko izposodite v šolski knjižnici.

Rezultati šolskega tekmovanja MATEMČEK

Tekmovanje iz prostorske predstavljivosti za priznanje Matemček je potekalo v petek, 11. 11. 2016. Tekmoval je 201 učenec od 1. – 9. razreda. Tekmovalci in tekmovalke so dosegli izjemne rezultate, saj se jih je kar 78 uvrstilo na državno tekmovanje, ki bo potekalo v soboto, 26. 11. 2016. Osvojili so tudi srebrno (šolsko) priznanje. Informacije o ostalih dobitnikih srebrnega (šolskega), bronastega in priznanja za sodelovanje starši lahko dobite pri mentorjih.

Na državno tekmovanje so se uvrstili:

(več …)

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA IZ LOGIKE

Na državnem tekmovanju iz logike, ki je potekalo v soboto, 22. 10. 2016, so bili učenci naše šole zelo uspešni.

Zlato priznanje so osvojili:

  1. TIM THUMA 7.a
  2. TAJA ŠTEFANIČ 8.a
  3. GREGOR POGAČAR 9.a
  4. BOR PLAHUTNIK 9.a

Srebrno priznanje je osvojila ANEJA GORJAN NOVAK, 7.b.

Čestitamo vsem dobitnikom priznanja in tudi ostalim našim udeležencem državnega tekmovanja!

Mentorica Nataša Uršič

Rezultati šolskega tekmovanja iz razvedrilne matematike

Na šolskem tekmovanju, ki je za učence 6. – 9. razreda potekalo 6. oktobra 2016, so bronasto priznanje osvojili:

  1. razred:               7. razred
1. Hana Jenčič Turk 6.b
1. Tim Kogej 6.b
3. Manca Andrić 6.b
4. Žan Pahor 6.b
5. Klara Porovne 6.b
1. Tim Thuma 7.a
1. Aneja Gorjan Novak 7.b
3. Eva Taja Mlinarič 7.a
4. Eva Bende 7.a
5. Gašper Stele 7.a
6. Lia Zagoričnik 7.b

 

  1. razred:   9. razred                                                                                                   
1. Neli Crnkovič 8.b
2. Lucija Baša 8.b
2. Jan Orehek 8.a
2. Ema Rihter 8.b
2. Taja Štefanič 8.a
6. Eva Kralj 8.b
7. Omar Kvaternik Djalil 8.a
8. Lucija Kosel 8.b
9. Peter Gregorič 8.a
1. Tina Burja 9.b
1. Gala Čado 9.a
1. Bor Plahutnik 9.a
1. Gregor Pogačar 9.a
5. Jakob Ivkovič 9.b
5. Vid Thuma 9.a
7. Zala Špoljarić 9.b
8. Luka Berlec 9.a
9. Matic Toni 9.b

 

Na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 26. novembra 2016, so se uvrstili :

1. Hana Jenčič Turk 6.b
2. Tim Kogej 6.b
3. Tim Thuma 7.a
4. Aneja Gorjan Novak 7.b
5. Eva Taja Mlinarič 7.a
6. Eva Bende 7.a
7. Gašper Stele 7.a
 8. Neli Crnkovič 8.b 13. Tina Burja 9.b
 9. Lucija Baša 8.b 14. Gala Čado 9.a
10. Jan Orehek 8.a 15. Bor Plahutnik 9.a
11. Ema Rihter 8.b 16. Gregor Pogačar 9.a
12. Taja Štefanič 8.a 17. Jakob Ivkovič 9.b
18. Vid Thuma 9.a

Čestitamo za odlične rezultate!

Mentorica Nataša Uršič

Uradni rezultati šolskega tekmovanja iz logike

Šolsko tekmovanje iz logike za učence 6. – 9. r je potekalo v četrtek, 29. 9. 2016.

 

Na državno tekmovanje, ki bo potekalo 22. 10. 2016, so se uvrstili:

  1. Sara Pirnat 7.b
  2. Ana Kutnar 7.b
  3. Neža Reščič 7.b
  4. Aneja Gorjan Novak 7.b
  5. Andrej Jerin 7.b
  6. Tim Thuma 7.a
  7. Maša Zemljič 7.a
  8. Eva Taja Mlinarič 7.a
  9. Jan Orehek 8.a
  10. Eva Kralj 8.b
  11. Taja Štefanič 8.a
  12. Tina Burja 9.b
  13. Zala Špoljarić 9.b
  14. Gregor Pogačar 9.a
  15. Gala Čado 9.a
  16. Matic Toni 9.b
  17. Bor Plahutnik 9.a

Čestitamo!

Mentorica Nataša Uršič

Bronasto priznanje so osvojili:

(več …)

 REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA LOGIČNA POŠAST

Državno tekmovanje iz logičnega mišljenja je potekalo v soboto, 21. 5. 2016. Našo šolo je zastopalo kar 46 učenk in učencev naše šole od 1. do 9. razreda in vsi so pokazali izjemno znanje.

S 100% ali skoraj 100% osvojenih točk so ZLATO PRIZNANJE osvojili:

1. Samo Vrbec 1 č 1. mesto
2. Ana Gradišek 1 c 1. mesto
3. Prisha Griprasad 1 a 1. mesto
4. Semir Mašinović 1 a 1. mesto
5. Lea Burja 4 a  
6. Nadja Pondelek 4 c  
7. Tim Thuma 6 a 1. mesto
8. Aneja Gorjan Novak 6 b 1. mesto
9. Tina Burja 8 b 1. mesto
10. Jakob Ivkovič 8 b 1. mesto
11. Bor Plahutnik 8 a  
12. Živa Uršič 9 a 1. mesto
13. Eva Zabret 9 a  

SREBRNO PRIZNANJE pa so osvojili:

Gašper Gostinčar 1 č   Lidija Prevc 3 b
Matevž Kuhar 1 č   Drejc Strniša 3 a
Neja Železnik 1 č   Hana Pinosa 3 a
David Kokalj 1 c   Vito Plahutnik 3 a
Alina Seliškar 1 c   Martin Humar 3 b
Maša Kogovšek 1 č   Nik Bergant 3 b
Sara Pavec 1 a   Maša Svetec 4 a
Daša Škrbina 1 a   Manca Andrić 5 b
Janja Pondelek 1 a   Tim Kogej 5 b
Kristjan Maks Kosec 1 a   Eva Taja Mlinarič 6 a
Domen Dolinar 2 a   Gašper Stele 6 a
Julija Suhodolčan 2 a   Jan Orehek 7 a
Lenart  Kosel 2 a   Taja Štefanič 7 a
Peter Mikuš 2 a   Ema Rihter 7 b
Lenart Golob 2 c   Vid Thuma 8 a
Žan Ogrizek 2 c   Matic Toni 8 b
          Lucija Pintar 9 b

 

Vsem dobitnikom priznanj iskreno čestitamo, še posebno pa državnim prvakom.

Vodja tekmovanja na OŠ Toma Brejca Nataša Uršič

Stran 7 od 11« Prva...56789...Zadnja »