REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA LOGIČNA POŠAST

Na šolskem tekmovanju, ki je potekalo v četrtek, 5. 5. 2016, je tekmovalo 130 učenk in učencev od 1. do 9. razreda.

Kar 105 tekmovalcev je osvojilo srebrno (šolsko) priznanje, 21 bronasto priznanje in 4 priznanje za sodelovanje.

S 100% ali skoraj 100% doseženih točk na šolskem tekmovanju so se na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 21. 5. 2016, uvrstili:

Gašper Gostinčar 1 č Domen Dolinar 2 a Eva Taja Mlinarič 6 a
Matevž Kuhar 1 č Julija Suhodolčan 2 a Tim Thuma 6 a
Neja Železnik 1 č Lenart  Kosel 2 a Gašper Stele 6 a
Samo Vrbec 1 č Peter Mikuš 2 a Aneja Gorjan Novak 6 b
Alina Seliškar 1 c Lenart Golob 2 c Taja Štefanič 7 a
Ana Gradišek 1 c Žan Ogrizek 2 c Ema Rihter 7 b
David Kokalj 1 c Lidija Prevc 3 b Jan Orehek 7 a
Daša Škrbina 1 a Drejc Strniša 3 a Vid Thuma 8 a
Janja Pondelek 1 a Hana Pinosa 3 a Jakob Ivkovič 8 b
Kristjan Maks Kosec 1 a Vito Plahutnik 3 a Tina Burja 8 b
Prisha Griprasad 1 a Martin Humar 3 b Bor Plahutnik 8 a
Sara Pavec 1 a Nik Bergant 3 b Matic Toni 8 b
Semir Mašinović 1 a Lea Burja 4 a Eva Zabret 9 a
Maša Kogovšek 1 č Maša Svetec 4 a Živa Uršič 9 a
        Nadja Pondelek 4 c Lucija Pintar 9 b
        Manca Andrić 5 b        
        Tim Kogej 5 b        

Čestitke vsem tekmovalcem, še posebej pa udeležencem državnega tekmovanja!

Vodja šolskega tekmovanja Nataša Uršič

TEKMOVANJA IZ FIZIKE

Tudi v letošnjem letu so bili učenci uspešni na tekmovanjih iz astronomije in fizike.
ASTRONOMIJA: učenci so prejeli 7 bronastih priznanj.
Na državnem tekmovanju je Živa Uršič prejela Srebrno Dominkovo priznanje.

FIZIKA: učenci so prejeli 9 bronastih priznanj.
Srebrna Stefanova priznanja na področnem tekmovanju so prejeli naslednji učenci: Gregor Pogačar, Jakob Ivkovič in Vid Verovnik, učenci 8. razreda ter Nejc Jerin iz 9. razreda.

Za vsa prejeta priznanja dobitnikom čestitamo in se veselimo z njimi.

Mentorica tekmovanj: Sergeja Miklavc

Rezultati državnega tekmovanja iz matematike

Na državnem tekmovanju iz matematike, ki je potekalo v soboto, 16. 4. 2016, so bili učenci naše šole zelo uspešni, saj so osvojili 1 zlato in 10 srebrnih priznanj.

ZLATO PRIZNANJE je osvojil:

TIM THUMA 6.a

SREBRNO PRIZNANJE pa so osvojili:

RENE DROLC 5.b
EVA TAJA MLINARIČ 6.a
NELI CRNKOVIČ 7.b
BOR PLAHUTNIK 8.a
JAKOB IVKOVIČ 8.b
TINA BURJA 8.b
NEJC KUTNAR 8.b
TILEN HUMAR 9.a
ŽIVA URŠIČ 9.a
NEJC JANŠA 9.b

Čestitamo!

Mentorice  Nataša Uršič, Sergeja Miklavc in Romana Zore

REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA IZ MATEMATIKE

Tekmovanje Mednarodni matematični kenguru je potekalo 17. 3. 2016. Na državno tekmovanje so se uvrstili:

  1. Rene Drolc 5.b
  2. Tim Thuma 6.a
  3. Eva Taja Mlinarič 6.a
  4. Neli Crnkovič 7.b
  5. Bor Plahutnik 8.a
  6. Jakob Ivkovič 8.b
  7. Tina Burja 8.b
  8. Nejc Kutnar 8.b
  9. Tilen Humar 9.a
  10. Živa Uršič 9.a
  11. Nejc Janša 9.b

Čestitamo!

Predsednica šolske tekmovalne komisije

Nataša Uršič

(več …)

Območno tekmovanje iz znanja geografije

V 8. 3. 2016 je na naši šoli potekalo področno tekmovanje iz znanja geografije. Maja Berlec, Martin Gregorič in Jan Orehek so dosegli odlične rezultate. Srebrno priznanje in udeležbo na državnem tekmovanju si je prislužil Jan Orehek. Čestitamo!

Mojca Janžekovič
Stran 8 od 11« Prva...678910...Zadnja »
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-66705794-1');