Rezultati državnega tekmovanja iz razvedrilne matematike

Na državnem tekmovanju iz razvedrilne matematike, ki je potekalo v soboto, 28. 11. 2015, so bili učenci naše šole zopet izjemno uspešni, saj so osvojili kar 7 zlatih in 11 srebrnih priznanj.

ZLATO PRIZNANJE so osvojili:

1. TIM THUMA 6.a
2. NELI CRNKOVIČ7.b
3. TAJA ŠTEFANIČ 7.a
4. JAKOB IVKOVIČ 8.b
5. BOR PLAHUTNIK, 8.a
6. GREGOR POGAČAR 8.a
7. ŽIVA URŠIČ 9.a

Srebrno priznanje pa so osvojili:

1. Eva Taja Mlinarič 6.a
2. Eva Bende 6.a
3. Lucija Baša 7.b
4. Jan Orehek 7.a
5. Matic Toni 8.b
6. Vid Thuma 8.a
7. Tina Burja 8.b
8. ZalaŠpoljarić 8.b
9. Gala Čado 8.a
10. Eva Zabret 9.a
11. Tilen Humar 9.a

Čestitamo!
Mentorica Nataša Uršič

URADNI REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA – ANGLEŠČINA 9. R

Na šolskem tekmovanju iz znanja angleščine za 9. r, ki je potekalo 19. 11. 2015, so se naši učenci odlično izkazali.

Bronasto priznanje in uvrstitev na regijsko tekmovanje, ki bo 27. 1. 2016, so dosegli:

  1. ŽAN MENCINGER, 9. b
    2. MARTIN GREGORIČ, 9. b
    3. TJAŠA NEMANIČ, 9. b
  2. TILEN HUMAR, 9. a

S pripravami na regijsko tekmovanje bomo začeli ta petek, 4. 12. 2015, pri dodatnem pouku.

Bronasto priznanje je osvojila še:

– GAJA REPOLUSK, 9. a

Čestitke vsem dobitnikom priznanj in ostalim udeležencem tekmovanja!

Mentorica: Breda Banovšek

Rezultati državnega tekmovanja iz prostorske predstavljivosti MATEMČEK

Na  državno tekmovanje, ki je potekalo v soboto, 21. 11. 2015,  se je uvrstilo 1016 najboljših učencev in učenk iz 73 osnovnih (in podružničnih) šol. Zlata priznanja so bila podeljena v skladu s pravilnikom o sofinanciranju šolskih tekmovanj.

Našo šolo je zastopalo 28 učencev in učenk od 1. do 9. razreda, ki so pokazali izjemno znanje.

S 100% ali skoraj 100% osvojenih točk so ZLATO PRIZNANJE osvojili:

  1. Maks Kristjan Kosec 1.a
  2. Domen Dolinar 2.a
  3. Tinkara Zabret 2.b
  4. Andrej Kokalj 3.a
  5. Maša Svetec 4.a
  6. Lea Burja 4.a
  7. Tim Thuma 6.a
  8. Taja Štefanič 7.a
  9. Neli Crnkovič 7.b
  10. Lucija Baša 7.b
  11. Vid Thuma 8.a
  12. Bor Plahutnik 8.a
  13. Tina Burja 8.b
  14. Eva Zabret 9.a
  15. Živa Uršič 9.a

                                                              Čestitamo!

Nataša Uršič

SREBRNO PRIZNANJE pa so osvojili:                         

  (več …)

Rezultati šolskega računalniškega tekmovanja Bober

Bronasto priznanje in uvrstitev na državno tekmovanje, ki bo 16. 1. 2016, je dosegel:
Gregor Pogačar, 8.r

Bronasta priznanja so še dosegli:

Nik Toni, 6.r.
Miha Novak, 7.r.
Gala Čado 8.r.
Matic Toni, 8.r
Bor Plahutnik, 8.r.
Vid Thuma, 8,r,
Anže Pirnat 9.r.
Nejc Jerin, 9,r,
Nejc Janša, 9,r
Tilen Humar, 9.r

Dobitnikom priznanj in vsem ostalim udeležencem tekmovanja iskrene čestitke za pokazano znanje!

Mentor: Iztok Škof

TEKMOVANJE V ZNANJU IZ SLADKORNE BOLEZNI

Srebrno priznanje na državnem tekmovanju sta dosegla:

Eva Zabret

Nejc Kutnar

 

Bronasto tekmovanje so prejeli:

Eva Lap

Matic Toni

Manja Golob

Martin Gregorič

Blaž Plut

Nika Rihtar

Tjaša Belentin

 

Čestitke!

 Mentorica: Urška Dolgan

 

Stran 9 od 11« Prva...7891011