Šolsko tekmovanje iz matematike Mednarodni matematični kenguru je potekalo v četrtek, 15. 3. 2018. Tekmovalo je 200 učenk in učencev od 1. do  9. razreda. Osvojili so kar 80 bronastih priznanj.

Na državno tekmovanje, ki bo potekalo 21. 4. 2018, so se uvrstili najboljši učenci in učenke od 5. do 9. razreda:

  1. Hana Pinosa a
  2. Nal Časen 5.a
  3. Lea Burja 6.a
  4. Nadja Pondelek 6.c
  5. Maša Svetec 6.a
  6. Erazem Velušček 7.a
  7. Vita Repolusk 7.a
  8. Tim Thuma 8.a
  9. Eva Taja Mlinarič 8.a
  10. Neža Reščič 8.b
  11. Jan Orehek 9.a
  12. Taja Štefanič 9.a
  13. Neli Crnkovič 9.b

 

Čestitamo!

Predsednica šolske tekmovalne komisije

Nataša Uršič

 

Učenci, ki so na šolskem tekmovanju osvojili bronasto Vegovo priznanje:

 

1.     razred

 

Nikolina Kuzmanović 1.c
Tomaž Mikuš 1.a
Nika Perčič 1.b
Miha Tancer 1.b
Tine Trobevšek 1.b
Jalen Capuder 1.a
Rok Hostnik 1.a
Ema Košir 1.c
Jerca Kurinčič 1.a
Nadja Mitrevska 1.a
Nike Viktorija Novak 1.a
Tim Novak 1.c
Pia Suhodolčan 1.b
Eva Zadnik 1.a

2.     razred

 

Ula Ravnikar Bolčina 2.c
Nejc Bombač 2.a
Nik Dolenec 2.b
Brina Zabret 2.c
Ela Bele 2.č
Leja Železnik 2.b
Julija Gjerek 2.c
Sofija Lederer 2.c
Aleksander Mubi 2.a
David Andrić 2.c
Pika Bende 2.č
Denis Dvorani 2.a
Sara Farazin 2.c
Jona Golob 2.č
Ažbe Gostič 2.b
Lara Habun 2.č
Enej Klanke 2.č
Beno Pregl 2.a
Vid Šenica 2.a
Jakob Zelič Berčič 2.a

3.     razred

 

Matevž Kuhar 3.č
Janja Pondelek 3.a
Alina Seliškar 3.c
Anže Benkovič 3.b
Oskar Cigoj 3.c
David Kokalj 3.c
Luka Lanišek 3.c
Liza Neja Mlinarič 3.b
Tristan Travnik 3.č

 

4.     razred

 

Lucija Vehovec 4.b
Lenart Kosel 4.a
Tinkara Zabret 4.b
Ažbe Golub 4.c
Lenart Golob 4.c
Julija Suhodolčan 4.a
Ajda Mlinar 4.a
Ivona Lederer 4.c
Anže Zadnik 4.b
Leon Pregl 4.c
Bor Čebela 4.b
Matej Sajevic 4.b

5.     razred

 

Hana Pinosa 5.a
Nal Česen 5.a
Martin Humar 5.b
Nik Bergant 5.b
Timotej Pavlinac 5.b
Lidija Prevc 5.b

6.     razred

 

Lea Burja 6.a
Nadja Pondelek 6.c
Maša Svetec 6.a
Manca Miklič 6.c
Tija Presekar 6.b
Maša Mikuš 6.b

7.     razred

 

Erazem Velušček 7.a
Vita Repolusk 7.a
Hana Jenčič Turk 7.b
Tim Kogej 7.b
Eva Lončar 7.a

8.     razred

 

Tim Thuma 8.a
Eva Taja Mlinarič 8.a
Neža Reščič 8.b
Gašper Stele 8.a

 

9.     razred

 

Jan Orehek 9.a
Taja Štefanič 9.a
Neli Crnkovič 9.b
Doroteja Boštic 9.a

 

 

 

 

 

 

(Skupno 154 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost