V letu 2018 Slovenska mreža zdravih šol praznuje 25 let. V vseh teh letih se je v mrežo vključilo 375 ustanov, ki se trudijo v svoja šolska okolja vključiti promocijo zdravja kot del svojega vsakdanjika. Tudi naša šola je članica te mreže, na kar smo zelo ponosni.
V ta namen je Nacionalni inštitut za javno zdravje organiziral Nacionalno srečanje zdravih šol, kjer je aktivno sodelovala tudi naša učenka Maša Svetec. Njena pesem, napisana pod mentorstvom učiteljice Nike Ftičar Kotnik, je bila izbrana na natečaju MOJA ŠOLA  – ZDRAVA ŠOLA. Maša je svoje delo suvereno predstavila, za kar ji iskreno čestitamo! Maša je med nastopom nosila majico, ki jo je posebej za to priložnost, po predlogi učenke Lucije Vehovec, poslikala učiteljica Sonja Žmavc. Izdelek Lucije Vehovec, pod mentorstvom učiteljice Romane Zore, je bil prav tako izbran na že omenjenem natečaju. Iskrene čestitke tudi Luciji!
Anja Kotnik Lebar
(Skupno 208 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost