Šolsko tekmovanje iz matematike Mednarodni matematični kenguru je potekalo v četrtek, 17. 4. 2021. Tekmovalo je 178 učenk in učencev od 1. do  9. razreda, učenci dveh oddelkov zaradi odrejene karantene žal niso mogli tekmovati. Tekmovalci so bili zelo uspešni, saj so osvojili kar 76 bronastih priznanj, 16 se jih je uvrstilo na državno tekmovanje.

Na državno tekmovanje, ki bo potekalo v soboto, 15. 5. 2021, so se uvrstili najboljši učenci in učenke od 5. do 9. razreda:

1. Leja Železnik, 5. b   9. Lucija Vehovec, 7. b
2. Matija Slapničar, 5. b 10. Ažbe Golub, 7. c
3. Jakob Kurinčič, 6. č 11. Lidija Prevc, 8. b
4. Ana Gradišek, 6. c 12. Nal Česen, 8.a
5. Ivona Lederer, 7. c 13. Hana Pinosa, 8. a
6. Leon Pregl, 7.c 14. Maša Svetec, 9. a
7. Matej Sajevic, 7. b 15. Lea Burja, 9. a
8. Lenart Golob, 7. c 16. Tija Presekar, 9. b

 

Čestitamo!

Predsednica šolske tekmovalne komisije

Nataša Uršič

 

Učenci, ki so na šolskem tekmovanju osvojili bronasto Vegovo priznanje:

 

1.     razred

 

1 Dina Rastoder 1.č
2 Stela Učakar 1.č
3 Enja Klanke 1.b
4 Eva Mlakar 1.b
5 Lovro Osolnik 1.č
6 Uroš Popović 1.c
7 Sara Rizvić 1.c
8 Peter Trobevšek 1.č
9 Ella Kočan 1.c
10 Frane Bradeško 1.b
11 Filip Koren 1.b
12 Ema Košir Petek 1.b
13 Lili Lampreht 1.b
14 Neža Mal Golob 1.c
15 Aleksandar Ninić 1.b
16 Loti Osolnik 1.c
17 Nadej Rahotina 1.a
18 Eva Švab 1.č
19 Bor Rolih 1.c

2.     razred

 

1 Leja Fajt 2.a
2 Nik Sušnik 2.a
3 Pia Lamberšek 2.b
4 Barbara Mitrevska 2.a
5 Lan Kuzma 2.a
6 Neža Domjan 2.b
7 Ajda Gjerek 2.b
8 Luka Ilić 2.b
9 Ana Mlinar 2.a
10 Nika Narat 2.a
11 Živa Učakar 2.b

3.     razred

 

1 Ema Popović 3.b
2 Urban Klemenc 3.c
3 Živa Steinbücher 3.c
4 Tadej Žurbi 3.b
5 Mija Gostič 3.c
6 Ishak Kurtović 3.c
7 Jerneja Simončič 3.a
8 Maks Škrbina 3.c
9 Oskar Travnik 3.a
10 Nejc Žlindra 3.b

 

 

4.     razred

1 Pia Suhodolčan 4.b
2 Tine Trobevšek 4.b
3 Jerca Kurinčič 4.a
4 Živa Vrbec 4.c
5 Nika Perčič 4.b
6 Eva Zadnik 4.a

 

5.     razred

1 Leja Železnik 5.b
2 Matija Slapničar 5.b
3 Julija Gjerek 5.c
4 Jona Golob 5.č
5 Sara Farazin 5.c
6 Stela Pramenko 5.c
7 Mila Adrović 5.a

6.     razred

1 Jakob Kurinčič 6.č
2 Ana Gradišek 6.c
3 Matevž Kuhar 6.č
4 David Kokalj 6.c
5 Samo Vrbec 6.č
6 Neli Jenčič Turk  6.b  
7.     razred

 
1 Ivona Lederer 7.c
2 Leon Pregl 7.c
3 Matej Sajevic 7.b
4 Lenart Golob 7.c
5 Lucija Vehovec 7.b
6 Ažbe Golub 7.c
7 Tim Maroh 7.c
8 Zala Vrankar 7.b

8.     razred

 

1 Lidija Prevc 8.b
2 Nal Česen 8.a
3 Hana Pinosa 8.a
4 Martin Humar 8.b
5 Matevž Fefer 8.a
6 Andrej Kokalj 8.a

 

9.     razred

 

1 Maša Svetec 9.a
2 Lea Burja 9.a
3 Tija Presekar 9.b

 

(Skupno 390 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost