Tehniški dan za učence 7. razreda

V torek, 20. 6. 2017, bo za učence  7. razreda organiziran tehniški dan na temo Večkotniki.

Učenci se boste v sklopu tehniškega dne udeležili dveh delavnic, ki bosta časovno potekali od 8.20 do 10.20 ter 10.40 do 12.40 po spodnjem razporedu:

Razred 1.    delavnica: 8.20 – 10.20 2.    delavnica: 10.40 – 12.40
7. a učilnica 17 – N. Uršič učilnica 15 – A. Dolničar
7. b učilnica 15 – A. Dolničar učilnica 17 – N. Uršič 


Malica 
bo izjemoma med 10:20 in 10:40 uro.

Učenci boste za delo potrebovali naslednje potrebščine, ki ji prinesite s seboj: navadni svinčnik, šestilo, radirko, geotrikotnik, škarje, lepilo, matematični zvezek.

 

                                                                                                 Vodja tehniškega dne: Nataša Uršič

Kulturni dan za učence 6. razreda

V torek, 13. 6. 2017, bo za učence  6. razreda organiziran kulturni dan na temo Kamnik.

Učenci se boste v sklopu kulturnega dne udeležili treh delavnic, ki bodo časovno potekale ob 8:20 do 9:05 , 9:10 do 10:45 ter 11:05 do 12:40.

Malica bo izjemoma  med 10:40 in 11:05 uro, v  jedilnici.

  1. A se za likovno delavnico zbere v pritličju šole ob 9:10.
  2. B se za likovno delavnico zbere v pritličju šole ob 11: 05.

Učenci za delo potrebujete risalni list A3, navadni svinčnik, oglje in radirko.

Delavnice bodo potekale po sledečem razporedu:

RAZRED \URA 1. (8:20 – 9:05) 2. (9:10 – 10:45) 3. (10:40 – 11:05) 4. (11:05 – 12:40)
6. A razreda ura z razrednikom v učilnici 15 likovna delavnica na Malem gradu malica v jedilnici delo v računalniški učilnici
6. B razreda ura z razrednikom v učilnici 23 delo v računalniški učilnici malica v jedilnici likovna delavnica na Malem gradu
 

Vodja kulturnega dne:  Vesna Kropivšek

 

OBVESTILO ZA TOREK, 6. 6. 2017

Za učence, ki so osvojili BRALNO ZNAČKO, bosta v šolski telovadnici prireditvi ob zaključku bralne značke.

Prvo šolsko uro bo prireditev za učence od 1. do 4. razreda.

Učenci, ki niso osvojili bralne značke, imajo pouk po naslednjem razporedu:

Oddelek Št. učencev Učitelj Učilnica
 1. do 3. razred 15 ŽELEZNIK 3
4. razred 15 KALIŠNIK 22

 

Drugo uro bo prireditev za učence 5. do 9. razreda.

Spremljevalci na prireditev:

  1. a, 5. b, 5. c – ZORE R., ŽAVBI KREN
  2. a – AČKOVIČ

6. b – ZORE K.

7. a – TONIĆ

7. b – BLATNIK

8. a – BANOVŠEK

8. b – ŠTUBLJAR

9. a, 9. b – HOČEVAR B.

 

Učenci, ki niso osvojili bralne značke, imajo pouk po naslednjem razporedu:

Oddelek Št. učencev Učitelj Učilnica
5. a, 5. b, 5. c 24 OREŠNIK 20
6. a, 6. b 19 URŠIČ 17
7. a, 7. b 13 MATJAN 26
8. a, 8. b 12 OREHEK 16
9. a, 9. b 23 JANŽEKOVIČ 18

 

Učenci 6. razreda boste imeli možnost vpogleda v rezultate NPZ. S seboj prinesite kodo, ki ste jo dobili pri NPZ in EMŠO.

 

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-66705794-1');