ZLATA PRIZNANJA IZ ZNANJA

Več slik si lahko pogledate s klikom na zgornjo sliko.

Včeraj – v torek, 12. junija – smo se s prejemniki zlatih priznanj iz znanja v letošnjem šolskem letu sestali na že tradicionalnem vsakoletnem srečanju pri ravnateljici za prejemnike zlatih priznanj. Z njimi je bilo prijetno poklepetati in resnično sem vesela, da so učenci izpostavili znanje kot vrednoto in da si tudi v prihodnjih letih želijo svoje znanje še nadgraditi. Želim jim, da se jim bodo želje uresničile, in jim za dosežena priznanja še enkrat iskreno čestitam.

Prejemniki zlatih priznanj iz znanja na različnih področjih so:

CANKARJEVO TEKMOVANJE iz slovenščine: Maša Zemljič, 8. a

VEGOVO TEKMOVANJE iz matematike: Maša Svetec, 6. a

RAZVEDRILNA MATEMATIKA: Maša Svetec, 6. a; Lea Burja, 6. a; Erazem Velušček, 7. a; Tim Thuma, 8. a; Aneja Gorjan Novak, 8. a; Taja Štefanič, 9. a; Neli Crnkovič, 9. b

ASTRONOMIJA: Jan Orehek, 9. a

MATEMČEK: Judita Poličnik, 1. c; Ana Gradišek, 3. c; Matevž Kuhar, 3. č; Domen Dolinar, 4. a; Ivona Lederer, 4. c; Maša Svetec, 6. a; Tija Presekar, 6. b; Maša Mikuš, 6. b; Nadja Pondelek, 6. c; Erazem Velušček, 7. a; Hana Jenčič Turk, 7. b; Tim Thuma, 8. a; Jan Orehek, 9. a; Taja Štefanič, 9. a; Neli Crnkovič, 9. b

LOGIČNA POŠAST: Leja Železnik, 2. b; Ana Gradišek, 3. c; Maša Svetec, 6. a; Lea Burja,  6. a; Taja Štefanič, 9. a; Doroteja Boštic, 9. a; Jan Orehek, 9. a

Za vodenje učencev na poti do novih znanj čestitam tudi njihovim mentorjem Nataši Uršič, Niki Ftičar Kotnik, Andreji Dolničar, Anji Kotnik Lebar, Tjaši Spruk, Tini Spruk, Sonji Završnik, Romani Zore in Franciju Mestku.

Mojca Rode Škrjanc, ravnateljica

Ekošola

Več slik si lahko pogledate s klikom na zgornjo sliko.

V sredo, 6. 6. 2018, so se učenci naše šole v spremstvu učiteljic Žive Blatnik in Mojce Železnik udeležili slavnostnega zaključka projekta MISIJA: ZELENI KORAKI v SITi Teatru v Ljubljani.

S svojimi izdelki so skupno dosegli 3. mesto.

V projektu so sodelovali: Jerca Kurinčič in Rok Hostnik iz 1. a, Benjamin Zilkić in Tine Trobevšek iz 1. b, Živa Vrbec, Aja Sušnik, Brina Manja Slak in Judita Poličnik iz 1. c, Uma Pucer, Zoja Ivana Ribič, Anja Baloh in Tia Lisec iz 2. b ter Tinkara Zabret in Lucija Vehovec iz 4. b.

Iskrene čestitke vsem sodelujočim!

Vodja projekta: Urša Jerman

INTERESNE DEJAVNOSTI ZA BODOČI 2. IN 3. RAZRED

Zaradi lažjega načrtovanja dela za prihodnje šolsko leto, prosimo učence bodočega 2. in 3. razreda, da izberete interesne dejavnosti, ki jih boste obiskovali v šolskem letu 2018/19.
Učenci ste dobili prijavnice pri razredničarkah, kratke predstavitve interesnih dejavnosti si lahko pogledate tukaj.
Učenci ostalih razredov si boste interesne dejavnosti lahko izbrali v začetku septembra.

Podelitev nagrad najboljšim učencem

V torek, 5. 6. 2018, je na gradu Zaprice potekala podelitev priznanj in knjižnih nagrad najboljšim učencem in dijakom kamniških osnovnih in srednjih šol ter Glasbene šole Kamnik.

Našo šolo so zastopali Lucija Baša in Neli Crnković obe iz 9. b ter Jan Orehek iz 9. a.

Več o dogodku si lahko ogledate na povezavi: http://www.kamnik.info/najboljsi-kamniski-ucenci-in-dijaki-so-prejeli-priznanja/

 
Čestitamo.
Stran 40 od 134« Prva...102030...3839404142...506070...Zadnja »