(Kliknite na fotografijo za več slik.)

V soboto, 4. julija 2015, se je v Kamniku začela desetdnevna ženska kolesarska dirka Giro Rosa, ki letos prvič poteka izven Italije. Pred startom je Zavod za turizem in šport v občini Kamnik odprl razstavo likovnega natečaja na temo kolesarjenja, na katerem je sodelovalo 170 otrok iz kamniških osnovnih šol in vrtcev. Na razstavo se je uvrstilo kar lepo število izdelkov naših učencev, ki so v zahvalo za sodelovanje prejeli celodnevno vstopnico za kamniški bazen. Naša šola je v zahvalo za sodelovanje dobila tudi majico s podpisi najboljših slovenskih kolesark iz ekipe BTC City Ljubljana.

Pozivamo vse učence, ki so avtorji likovnih del, razstavljenih na razstavi (razvidno iz objavljenih fotografij), da se zglasijo v Turistično informacijskem centru Kamnik (TIC Kamnik), kjer jih čaka celodnevna vstopnica za kamniški bazen.

Čestitamo!

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost