Učitelji

UČITELJI

Ime in priimek oddelek Dopoldanske govorilne ure Učilnica
Anja KOTNIK LEBAR 1. a tor., 11.55–12.40 kabinet 1
Petra LIKAR JAN 1. b čet., 12.45–13.30 kabinet 1
Nina ROZINA KRASOVSKY 1. c pon., 11.55–12.40 kabinet 1
Mojca HOČEVAR 2. a tor., 7.30–8.15 Kabinet 2
Karla KOMAN 2. b sre., 9.10–9.40 kabinet 2
Urška HRIBERNIK 2. c pon., 9.10–9.55 kabinet 2
Vida BURJA 3. a sre., 7.30–8.15 7
Valentina SPRUK 3. b tor., 10.15–11.00 kabinet 4
Sonja ZAVRŠNIK 3. c sre., 7.30–8.15 5A
Tjaša SPRUK 3. č čet., 10.15–11.00 kabinet 4
Tadeja PEZDIRC 4. a pon., 11.10–11.50 spominska soba
Romana ZORE 4. b pon., 9.10–9.55 spominska soba
Franci MESTEK 4. c tor., 11.15–11.45 spominska soba
Karla AVGUŠTIN 4. č čet., 11.00–11.50 spominska soba
Mateja PUČNIK BELAVIČ 5. a pon., 7.30–8.00 11
Andreja ŽAVBI KREN 5. b pet., 9.10–9.50 spominska soba
Lea ZBIČAJNIK 5. c

tor, 10.15–11.00

 

spominska soba

V prvem razredu so prisotne tudi učiteljice:

Mojca ŽELEZNIK 1. a
Lara BRAJER 1. b
Nelka HROVAT 1. c

Delo v oddelkih podaljšanega bivanja (OPB) bo za učence od 1. do 5.

razreda organizirano v štirinajstih skupinah, ki se v popoldanskem času združujejo.

Učitelji v OPB

Nina Bevc, Lara Brajer, Živa Blatnik, Sebina Duraković, Nika Ftičar Kotnik, Rok Hribar, Nelka Hrovat, Mojca Janžekovič, Domen Jarc, Urša Jerman, Lijana Kočar, Marjeta Medved, Franci Mestek, Mojca Orešnik, Tadeja Pezdirc, Mateja Pučnik Belavič, Nina Rozina Krasovsky, Tjaša Spruk, Valentina Spruk, Iztok Škof, Maja Tartara, Patricija Urankar, Brigita Zadnik, Aja Uršič, Sonja Završnik, Lea Zbičajnik, Anja Žavbi, Andreja Žavbi Kren, Mojca Železnik, Sonja Žmavc.

 

 

Ime in priimek

Razrednik Učilnica Dopoldanske govorilne ure

 

Poučuje

Irena AČKOVIČ čet., 11.05–11.50 SLJ 6. a, 7. c, 8. a, 9. a, GKL
Breda BANOVŠEK 8. a 16 tor., 10.15–11.00 TJA 4. b, 6. a, 8. a, 8. b, NI1, NI2, NI3, N2N
Mojca BEBER tor., 9.10–9.55 ŠPO (d) 6., 7., 8., 9., NŠP, ŠZZ, IŠPO
Lara BRAJER   čet., 12.45–13.30 N1A 1. c, TJA 2. a, 3. a, 3. c
Urška DOLGAN sre., 11.05–11.50 GOS 6., NAR 6., 7. a, SPH, NPH
Nika FTIČAR KOTNIK 7. a 26 sre., 10.15–11.00 SLJ 7. a, TEV
Franci GRILJC tor., 9.10–9.55

ŠPO (f) 6. , 7., 8. b, 9.,

ŠSP, IŠPK

Rok HRIBAR sre., 12.00–12.40 ŠPO 4. a, 4. b, 5. c, 7. a (f), NŠP
Mojca JANŽEKOVIČ 7. b 18 pon., 10.15–11.00

GEO 6., 7., 8., 9.,

DKE 7. b

Urša JERMAN   sre., 11:05–11:50 TJA 4. a, 6. b, 7. a, 9. b, N2N
Lijana KOČAR 6. a 15 čet., 11.05–11.50 MAT 6. a, 8. r, TIT 8. r, NTE
Mateja KALIŠNIK 7. c 22 sre., 12.00–12.40 GUM 4. c, 4. č, 5., 6., 7., 8., 9.

Sergeja

KULOVEC

čet., 11.00–11.40

FIZ 9. b,

MAT 7. c, 9. r

Andrej MATJAN 9. b 25 čet., 10.15–11.00

ZGO 6., 7., 8., 9.,

DKE 7. a, 7. c, 8.,

VNN 8.

Marjeta OREHEK tor., 10.15–11.00 NAR 7. b, 7. c, BIO 8., 9, KEM 8., 9.
Mojca OREŠNIK tor., 8.20–9.00 MAT 5. c
Mojca PODBELŠEK   pet., 10.15–11.00 MAT 8., 9., NTE
Iztok ŠKOF   pon., 8.20–9.05  ROM, NRA
Peter ŠTUBLJAR pet., 9.15–9.45 TIT 6., 7. , 8., FIZ 8., 9. a, EZR
Aleksandar TONIĆ 9. a 14 tor., 10.15–11.00

TJA 4. c, 5., 7. b., 7. c.,

9. a

Patricija URANKAR   pet., 11.05–11.50 TJA 2. b, 2. c, 3. b, 3. č, 4. č
Natalija URŠIČ 6. b 17 čet., 11.05–11.50 MAT 6. b, 7. a, 7. b, 8., 9.
Brigita ZADNIK   čet., 8.20–9.05 ŠI1, ŠI2, ŠI3
Katarina ZORE 8. b 23 pet., 10.15–11.00 SLJ 6. b, 7. b, 8. b, 9. b, RET
Sonja ŽMAVC tor., 11:05–11:50 LUM 6., 7., 8., 9.

(Skupno 921 obiskov, današnjih obiskov 3)