18. aprila 2016 se je v dvorani Doma kulture Kamnik odvijal otroški parlament na temo Pasti mladostništva. Srečali smo se predstavniki vseh kamniških osnovnih šol.
Našo šolo smo zastopale Maja Berlec, Manja Golob, Petra Mali, Nives Nusdorfer in Eva Zabret ter mentorica Irena Ačkovič. To šolsko leto smo obiskovale učence naše šole, organizirale delavnice, pripravile in analizirale anketo, naredile plakate. Zanimalo nas je, kaj učenci dojemajo kot PASTI MLADOSTNIŠTVA. Dobile smo veliko zanimivih in tehtnih odgovorov.
Na občinskem parlamentu smo kamniški osnovnošolci predstavili poglede na letošnjo osrednjo temo. S povabljenimi gosti smo v zanimivem dopoldnevu razpravljali in razmišljali ter si podajali svoja mnenja. Bilo nam je všeč, sedaj pa to delo prepuščamo naslednji generaciji.

Članice šolskega parlamenta

 

(Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost