783B0627

Več slik si lahko pogledate s klikom na zgornjo sliko.

msclogo

Včeraj je na naši šoli potekalo predtekmovanje kviza Male sive celice. Udeležilo se ga je 35 ekip iz osemnajstih osnovnih šol s področja Ljubljana – okolica.

Našo šolo so v treh ekipah zastopali Lan Kočan, Tim Thuma, Anja Tomšič, Lucija Baša, Ema Rihter, Taja Štefanič, Bor Plahutnik, Vid Thuma in Jakob Ivkovič. Le nekaj točk jim je na pisnem delu zmanjkalo za uvrstitev v javni del tekmovanja.

V času popravljanja testov so z izjemnimi nastopi predtekmovanje popestrili naši odlični plesalci Neli Crnkovič, Daša Lupis Pirc, Tim Poličnik, Andrej Jerin in Valentin Trobevšek. Plesni program so vodili zmagovalci 21. sezone Malih sivih celic Tina Burja, Eva Suhadolčan in Matic Toni.

V televizijski del kviza so se uvrstile OŠ Litija, OŠ Frana Albrehta Kamnik, OŠ Domžale in OŠ Brezovica pri Ljubljani.

Čestitamo vsem sodelujočim!

Mentorica MSC Nataša Uršič

Zahvaljujemo se tudi sponzorjem prireditve:

logo

(Skupno 142 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost