Več slik si lahko pogledate s klikom na zgornjo sliko.

Učenci naše šole so v torek, dne 8. 9. 2015 na Bledu postali zmagovalci velikega slovenskega finala v Žogariji. V finalu so se pomerili z učenci OŠ Veržej in odločilno nogometno tekmo, po dramatični končnici, dobili z rezultatom 2:1. Z današnjo zmago so si priborili tudi nastop na mednarodnem finalu 2015, ki bo 18. 9. 2015 potekalo v Ljubljani. Današnji žreb je določil, da se bodo naši učenci v predtekmovalni skupini pomerili s predstavniki Hrvaške, Italije, Madžarske in Makedonije.

Šolo so zastopali učenci 4. (MAŠA M., LUKA K., SVEN S.,NIK Š., JAKA J.), 5. (ANA L., MAŠA V., ŽAN P.) in 6. (MAŠA Z., ALEX Č., MAKS B., TIM T., GAŠPER G.) razreda.
Učenec Timotej P. iz 6. razreda je prireditev popestril s plesnim nastopom, 4.b razred pa je z glasnim spodbujanjem skrbel za pravo navijaško vzdušje.
Vsem skupaj iskrene čestitke in veliko uspeha tudi na mednarodnem finalu.
Rok Hribar
httpv://www.youtube.com/watch?v=KbB65XnF57A
(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost