Učitelji

UČITELJI

Ime in priimek oddelek Dopoldanske govorilne ure Učilnica
Polona MARETIČ 1. a sre., 12.10–12.55 kabinet 1
Tjaša SPRUK 1. b sre., 12.00–12.40 kabinet 1
Anja KOTNIK LEBAR 1. c pon., 7.30–8.15 kabinet 1
Nina BEVC 1. č čet., 11.55–12.40 kabinet 1
Karla KOMAN 2. a sre., 11.05–11.30 kabinet 2
Urška HRIBERNIK 2. b sre., 9.10–9.55 kabinet 2
Mojca HOČEVAR 2. c tor., 7.15–8.00 učilnica 7
Sonja ZAVRŠNIK 3. a čet., 11.05–11.50 kabinet 4
Vida BURJA 3. b tor., 11.05–11.50 kabinet 4
Valentina SPRUK 3. c tor., 8.20–9.05 kabinet 4
Romana ZORE 4. a sre., 10.15–11.00 učilnica 9
Petra LIKAR JAN 4. b pon., 9.10–9.40 učilnica 5A
Franci MESTEK 4. c pon., 11.10–11.40 spominska soba
Mateja PUČNIK BELAVIČ 5. a pet., 11.05–11.50 učilnica 11
Lea ZBIČAJNIK 5. b čet., 11.05–11.50 spominska soba
Andreja ŽAVBI KREN 5. c pet., 10.15–11.00 spominska soba
Tadeja PEZDIRC 5. č čet., 10.15–11.00 spominska soba

 

V prvem razredu sta prisotni tudi učiteljici:

 

Nelka HROVAT 1. a, c
Mojca ŽELEZNIK 1. b, č

 

Delo v oddelkih podaljšanega bivanja (OPB) bo za učence od 1. do 5.

razreda organizirano v štirinajstih skupinah, ki se v popoldanskem času združujejo.

 

Učitelji v OPB

 

Nina Bevc, Lara Brajer, Živa Blatnik, Nina Burja, Sebina Duraković, Nika Ftičar Kotnik, Rok Hribar, Urška Hribernik, Vesna Janežič, Domen Jarc, Urša Jerman, Vesna Kropivšek, Ana Lasič, Franci Mestek, Mateja Penko, Pija Prijon, Katja Prnaver, Mateja Pučnik Belavič, Nina Rozina Krasovsky, Tjaša Spruk, Barbara Štefula, Patricija Urankar, Aja Uršič, Brigita Zadnik, Lea Zbičajnik, Sonja Žmavc.

 

 

Ime in priimek

 

Razrednik

 

Učilnica

 

Dopoldanske govorilne ure

 

Poučuje

Irena AČKOVIČ   sre., 10.15–11.00

SLJ 6. a, 7. a, 8. a, 9.c,

GKL

Breda

BANOVŠEK

7. c 14 tor., 10.15–11.00

TJA 6. b, 6. c, 7. c, 8. a,

8. b, NI3, N2N

Mojca BEBER   tor., 9.10–9.55

ŠPO (d) 6., 7., 8., 9., ŠSP,

ŠZZ, IŠPO

Živa BLATNIK 6. č 20 tor., 8.20–9.05 SLJ 6. č, LIK, DSP_T, OPB
Nina BURJA   tor., 9.05–9.50 OPB
Urška DOLGAN   pon., 10.15–11.00

GOS 6., NAR 6. a in

6. b,  SPH

 

Sebina

DURAKOVIĆ

 

čet., 10.20–11.00

 

DKE 7. a, 7. c, 8. a, 8. b, OPB
Nika FTIČAR KOTNIK 9. a 23 sre., 9.05–9.50 SLJ 6. c, 7. c, 9. a, OPB
Franci GRILJC   tor., 9.15–9.45 ŠPO (f) 6. , 7., 8. ,9 b, c., ŠSP, ŠZZ, IŠPK, NŠP
Rok HRIBAR 6. a 21 tor., 9.15–9.50 ŠPO 4. a, 4. b, 6. a (d), 6. c (d), 8. b (f), 9. a (f)
Nelka HROVAT  

pon., 7.30–7.50

sre., 12.10–12.30

 1. a, 1. c, JV
Vesna JANEŽIČ   tor., 9.05–9.50 OPB

Mojca

JANŽEKOVIČ

9. b 18 čet., 10.15–11.00

GEO 6., 7., 8., 9.,

OV1, OV2

Domen JARC   sre., 11.50–12.40 ŠPO 5. č, OPB
Urša JERMAN 7. a 26 tor., 11.55–12.40 TJA 5. a, 6. a, 7.a, 9. a, NI1, NI2, N2N, OPB
Mateja KALIŠNIK   tor., 9.10–9.55

GUM 4. c, 5. a, b, c, 6. r., 

7. r., 8. r., 9. r.

Lijana KOČAR 8. a 15 tor., 9.10–9.55

MAT 6. b, č, 7. a, 8. a,

TIT 8. a, b, OGL 7. r, NTE 4. a, 5. c 

Vesna

KROPIVŠEK

  pon., 11.55–12.40

LUM 6., 7., 8., 9. r., 

LS2, LS3, OPB

Sergeja  KULOVEC   pet., 11.05–11.50 FIZ 9. a, MAT 7. b, 9. c
Ana LASIČ 6. c 22 tor. 8.20–9.05 NAR 6. c, č, 7., BIO 8. b, OPB
Andrej MATJAN 7. b 25 tor., 11,05–11.50

ZGO 6., 7., 8., 9.,

DKE 7. b

VNN 8. a, 8. b

Marjeta  OREHEK 9. c 16 tor., 10.15–11.00 BIO 8., 9., KEM 8., 9.
Mojca OREŠNIK   tor., 8.20–9.00 MAT 6. c
Mateja PENKO   čet., 11.55–12.40 OPB, N1A 1. č, TJA 2. a, 2. c, 5. b, 5. c, 5. č

Mojca

PODBELŠEK

  tor., 9.10–9.55

TIT 6. a, 6. b,  7. a, 7. c

NTE 4. b, 4. c, 5. a, 5. b, 5. č, 6. c

Pija PRIJON   pon., 10.15–11.00 OPB
Iztok ŠKOF   pon., 8.20–9.00 UBE, MME, NRA
Barbara ŠTEFULA   tor., 11.05–11.50 OPB
Peter ŠTUBLJAR   pet., 9.15–9.45

TIT 6. c, 6. č, 7., 8.,

FIZ 8., 9. b, 9. c, EZR

Aleksandar

TONIĆ

  pon., 9.10–9.55 TJA 6. č, 7. b, 9. b, 9. c
Patricija URANKAR   sre., 9.10–9.55

OPB, N1A, 1. č, TJA 2. c,

5. b, 5. c, 5. č

Aja URŠIČ   tor., 11.55–12.40

TJA 2. b, 3. a, 3. b, 3. c,

 4. c, N1A 1. b

Natalija URŠIČ 8. b 17 čet., 11.55–12.40

MAT 6. a, 7. c, 8. b,

9. a, b

Brigita ZADNIK   sre., 11.05–11.50 IT1, ŠI3, N2I, OPB
Katarina ZORE 6. b

27

(KNJ)

pon., 9.10–9.55 SLJ 6. b, 7. b, 8. b, 9. b

Mojca

ŽELEZNIK

  sre., 12.00–12.40 1. b, 1. č, JV
Sonja ŽMAVC   pet., 10.15–11.00 LUM 6. b,  7., 8., 9. b, OPB

(Skupno 6.170 obiskov, današnjih obiskov 12)
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-66705794-1');