Učitelji

UČITELJI

 

 

Ime in priimek oddelek Dopoldanske govorilne ure Učilnica
Polona REMS 1. a sre., 11.55–12.40 kabinet 1
Tjaša SPRUK 1. b sre., 11.55–12.40 kabinet 1
Anja KOTNIK LEBAR 1. c pet., 7.30–8.15 kabinet 1
Karla KOMAN 2. a sre., 10.15–10.45 Kabinet 2
Urška HRIBERNIK 2. b tor., 9.10–9.55 kabinet 2
Mojca HOČEVAR 2. c tor., 7.15–8.00 kabinet 2
Valentina SPRUK 3. a tor., 7.30–8.15 8
Sonja ZAVRŠNIK 3. b tor., 7.30–8.15 5A
Vida BURJA 3. c tor., 7.30–8.15 7
Romana ZORE 4. a tor., 9.10–9.55 učilnica 9
Franci MESTEK 4. b tor., 11.15–11.50 spominska soba
Karla AVGUŠTIN 4. c tor.10.20–11.00 spominska soba
Petra LIKAR JAN 4. č tor., 10.15–11.00 učilnica 13
Tadeja PEZDIRC 5. a čet., 11.05–11.50 učilnica 19
Lea ZBIČAJNIK 5. b pon., 11.05–11.50 spominska soba
Patricija URANKAR 5. c

pon., 11.05–11.50

 

21
Mateja PUČNIK BELAVIČ 5. č pon, 9.10–9.50 spominska soba

 

V prvem razredu so prisotne tudi učiteljice:

 

Lara BRAJER 1. a
Mojca ŽELEZNIK 1. b
Nelka HROVAT 1. c

 

Delo v oddelkih podaljšanega bivanja (OPB) bo za učence od 1. do 5.

razreda organizirano v štirinajstih skupinah, ki se v popoldanskem času združujejo.

 

Učitelji v OPB

 

Nina Bevc, Lara Brajer, Živa Blatnik, Vesna Bukovič, Sebina Duraković, Rok Hribar, Urška Hribernik, Nelka Hrovat, Vesna Janežič, Mojca Janžekovič, Domen Jarc, Lijana Kočar, Vesna Kropivšek, Ana Lasič, Kristina Lesar, Franci Mestek, Tadeja Pezdirc, Katja Prnaver, Mateja Pučnik Belavič, Iztok Škof, Maja Tartara, Patricija Urankar, Aja Uršič, Brigita Zadnik, Anja Žavbi,  Mojca Železnik, Sonja Žmavc.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ime in priimek

Razrednik Učilnica Dopoldanske govorilne ure

 

Poučuje

Irena AČKOVIČ   pon., 10.15–11.00 SLJ 6. a, 7. a, 8. c, 9. a, ŠNO
Breda BANOVŠEK 9. a 14 pon., 10.15–11.00 TJA 4. a, 5. b, 7. a, 9. a, 9. b, NI2, NI3, N2N
Mojca BEBER   sre., 9.10–9.55 ŠPO (d) 6., 7., 8., 9., ŠSP,  ŠZZ, IŠPO
Nina BEVC   pon., 10.15–11.00 OPB
Živa BLATNIK 8. a 27 pon., 8.20–9.05 SLJ 6. c, 8. a, OPB
Lara BRAJER   tor., 10.15–11.00

1. a, N1A 1. a, TJA 2. c,

3. a

Vesna BUKOVIČ   tor., 11.05–11.50 OPB
Urška DOLGAN   pon., 11.05–11.50 GOS 6., NAR 7. a, SPH, NPH
Sebina DURAKOVIĆ   sre., 11.50–12.30 OPB
Franci GRILJC   pon., 10.20–11.00 ŠPO (f) 6. , 7. a, 8. b, c, 9., ŠSP, ŠZZ, IŠPK, NŠP
Rok HRIBAR   sre., 12.00–12.40 ŠPO 4. a, 4. č, 5. a, 7. b(f), 8. a (f), NŠP
Nelka HROVAT   čet., 7.30–8.10  1. c, JV, OPB
Vesna JANEŽIČ   tor., 9.05–9.50 OPB
Mojca JANŽEKOVIČ 8. b 18 pet., 10.15–11.00

GEO 6., 7., 8., 9.,

DKE 7. b, 8. b, OV1

Domen JARC     tor., 12.00–12.40 OPB
Lijana KOČAR 7. a 15 tor., 10.15–11.00 MAT 6. a, 7. a, 9. r., TIT 7. r, 8. b, OGL
Vesna KROPIVŠEK   tor., 10.15–11.00 LUM 6., 7., 8., 9. r., LS1, LS2, LS3

Sergeja

KULOVEC

  tor., 11.00–11.40

FIZ 8. a,

MAT 6. b, 8. c

Ana LASIČ   pet., 9.10–9.55 NAR 6., 7. b, OPB
Kristina LESAR   tor., 11.50–12.35 OPB
Andrej MATJAN 6. b 25 tor., 9.10–9.55

ZGO 6., 7., 8., 9.,

DKE 7. a,  8. a, c,

VNN

Marjeta OREHEK 8. c 16 čet., 10.15–11.00  BIO 8., 9., KEM 8., 9.
Mojca OREŠNIK   tor., 8.20–9.00 MAT 5. c
Mojca PODBELŠEK   čet., 11.05–11.50 MAT 9., TIT 6. c, NTE
Katja PRNAVER 6. a 26 pon., 10.15–11.00 TJA 6. a, 7. b, 8. a, NI1, N2N, OPB
Anja SLOKAN   pet., 8.20–9.00 GUM 4. b, 4. c, 5. b, 5. c, 5. č, 6., 7. 8. ,9. r.
Iztok ŠKOF   pon., 8.20–9.00  UBE, MME, NRA
Peter ŠTUBLJAR   pet., 10.20–10.50 TIT 6. a, 6. b, 7. , 8. a, c, FIZ 8. b, 8. c, 9. r., EZR
Maja TARTARA   čet., 8.20–9.05 OPB
Aleksandar TONIĆ 6. c 22 pon., 10.15–11.00 TJA 5. a, 5. č,, 6. b, c, 8. b, 8. c
Aja URŠIČ   pon., 12.45–13.30 TJA 2. a, 2. b, 3. b, 3. c, 4. b, 4. c, N1A 1. b
Natalija URŠIČ 7. b 17 tor., 10.15–11.00 MAT 6. c, 7. b, 8. a, 8. b,  9.
Brigita ZADNIK   čet., 8.20–9.05 ŠI2, ŠI3, N2I, OPB
Katarina ZORE 9. b 23 čet.,  10.15–11.00 SLJ 6. b, 7. b, 8. b, 9. b 
Anja ŽAVBI   čet., 8.20–9.05 OPB
Mojca ŽELEZNIK   sre., 11.55–12.40 1. b, JV, OPB

Sonja ŽMAVC

 

 

 

pon., 11:05–11:50

 

LUM 7., 8. b, 9., OPB

 

(Skupno 2,320 obiskov, današnjih obiskov 7)