Več slik si lahko pogledate s klikom na zgornjo sliko.

Foto:  Blaž B.

Po lanski izjemno uspešni sezoni Malih sivih celic je danes popoldne na naši šoli potekalo zadnje od osmih predtekmovanj 22. sezone oddaje Male sive celice.  58 ekip sedmošolcev iz 32 osnovnih šol s področja Ljubljana okolica se je borilo za 4 mesta, ki vodijo v televizijski del kviza.

Med 174 tekmovalci je ekipa naše šole v sestavi Jan Orehek, Nik Drnovšek in Omar Kvaternik Djalil osvojila 1. mesto že na pisnem delu tekmovanja. V javnem delu so se pomerili z osmouvrščeno ekipo pisnega dela in jo premagali. Tako so se Jan, Nik in Omar uvrstili med 32 ekip iz vse Slovenije, ki se bodo pomerile na TV Slovenija v kvizu Male sive celice.

V času popravljanja testov so naši šestošolci pod mentorstvom učiteljic Mateje Kališnik in Romane Zore izjemno navdušili vse tekmovalce in njihove mentorje z odlično izvedenim muziklom Kresniček.

Čestitamo vsem tekmovalcem (tudi naši 2. in 3. ekipi) in nastopajočim za odlično predstavljanje naše šole.

Mentorica Malih sivih celic Nataša Uršič

 

(Skupno 148 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost