Nadja Pondelek (4. c), Meta Mali (5. a), Rene Drolc (5. b) in Katra Mali (8. a) so svojimi izdelki iz odpadne embalaže za mleko in sokove (KEMS), o katerih smo že poročali v sklopu šolskega natečaja KEMS, popeljali našo šolo do prvega mesta na državnem natečaju Eko-paket v tekmovalni skupini učencev od 4. do 9. razreda. Čestitamo!
Več na http://www.ekosola.si/novica/2474/eko-paket–najboljsi-izdelki-jesenskega-natecaja/
Za nagrado bo na naši šoli organizirana delavnica, na kateri bo prikazano recikliranje odpadne KEMS z mini pulperjem in izdelava recikliranega papirja.

To pa je bil šele prvi del natečaja. Kot veste, že poteka drugi del. Najprej se v izvirnosti in kreativnosti pomerimo na šolski ravni v nagradnem natečaju KEMS, nato pa najboljše izdelke ponovno pošljemo v boj na državni nagradni natečaj Eko-paket. Tokrat ustvarjamo dekorativne in praktične predmete.

Veselimo se novih izdelkov!

Sebina Duraković
vodja projekta Eko-paket

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost