Tekmovanje Mednarodni matematični kenguru je potekalo 17. 3. 2016. Na državno tekmovanje so se uvrstili:

  1. Rene Drolc 5.b
  2. Tim Thuma 6.a
  3. Eva Taja Mlinarič 6.a
  4. Neli Crnkovič 7.b
  5. Bor Plahutnik 8.a
  6. Jakob Ivkovič 8.b
  7. Tina Burja 8.b
  8. Nejc Kutnar 8.b
  9. Tilen Humar 9.a
  10. Živa Uršič 9.a
  11. Nejc Janša 9.b

Čestitamo!

Predsednica šolske tekmovalne komisije

Nataša Uršič

Učenci, ki so na šolskem tekmovanju osvojili bronasto Vegovo priznanje:

  1 Neža Baša 1.č
1 Anže Benkovič 1.b
1 Samo Emberšič 1.a
1 Prisha Griprasad 1.a
1 Neli Jenčič Turk 1.b
1 Tinkara Jeras 1.c
1 Maša Kogovšek 1.č
1 David Kokalj 1.c
1 Matevž Kuhar 1.č
1 Jakob Kurinčič 1.č
1 Luka Lanišek 1.c
1 Aleksander Lisičić 1.a
1 Eva Lotrič 1.č
1 Kristina Mihelčič 1.a
1 Liza Neja Mlinarič 1.b
1 Sara Pavec 1.a
1 Janja Pondelek 1.a
1 Eva Rojc 1.č
1 Daša Škrbina 1.a
1 Žana Šon 1.c
1 Zoja Spruk 1.a
1 Ajša Stiblo Ćehajić 1.c
1 Tristan Travnik 1.č
1 Zala Vevoda Merklin 1.b

 

  1. razred
1 Gaja Ahlin Kremžar 2.a
1 Lenart Kosel 2.a
1 Ivona Lederer 2.c
1 Matej Sajevic 2.b
1 Sara Stopar 2.a
1 Julija Suhodolčan 2.a
1 Lucija Vehovec 2.b
1 Tinkara Zabret 2.b
9 Veronika Ahlin 2.b
9 Matevž Bele 2.c
9 Domen Dolinar 2.a
9 Lenart Golob 2.c
9 Ažbe Golub 2.c
9 Ajda Mlinar 2.a
9 Ula Osolnik 2.b
9 Leon Pregl 2.c
9 Anže Zadnik 2.b

 

  1. razred
1 Izak Capuder 3.a
1 Nal Česen 3.a
1 Martin Humar 3.b
1 Andrej Kokalj 3.a
1 Timotej Pavlinac 3.b
1 Vito Plahutnik 3.a
1 Lidija Prevc 3.b
1 Živa Trobevšek 3.b

 

 

  1. razred
1 Maša Svetec 4.a
2 Nadja Pondelek 4.c
3 Manca Miklič 4.c
4 Lea Burja 4.a
5 Tija Presekar 4.b
6 Jaša Gole 4.c
6 Neža Zarja Kovač 4.c
6 Maša Mikuš 4.b
9 Benjamin Zelič Berčič 4.a

 

  1. razred
1 Rene Drolc 5.b
2 Nastja Dolinar 5.b
3 Erazem Velušček 5.a
4 Marja Maček Sitar 5.b
5 Tim Kogej 5.b
5 Žan Pahor 5.b

 

  1. razred
1 Tim Thuma 6.a
2 Eva Taja Mlinarič 6.a
3 Andrej Jerin 6.b
4 Lia Zagoričnik 6.b
5 Sara Pirnat 6.b
6 Neža Reščič 6.b

 

  1. razred
1 Neli Crnkovič 7.b
2 Jan Orehek 7.a
3 Taja Štefanič 7.a
4 Doroteja Boštic 7.a
4 Peter Gregorič 7.a
6 Nik Drnovšek 7.a

 

  1. razred
1 Bor Plahutnik 8.a
2 Tina Burja 8.b
2 Jakob Ivkovič 8.b
4 Nejc Kutnar 8.b
5 Gregor Pogačar 8.a
6 Vid Thuma 8.a

 

  1. razred
1 Tilen Humar 9.a
1 Nejc Janša 9.b
1 Živa Uršič 9.a
4 Martin Gregorič 9.b

 

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost