Tekmovanje iz prostorske predstavljivosti za priznanje Matemček je potekalo v petek, 11. 11. 2016. Tekmoval je 201 učenec od 1. – 9. razreda. Tekmovalci in tekmovalke so dosegli izjemne rezultate, saj se jih je kar 78 uvrstilo na državno tekmovanje, ki bo potekalo v soboto, 26. 11. 2016. Osvojili so tudi srebrno (šolsko) priznanje. Informacije o ostalih dobitnikih srebrnega (šolskega), bronastega in priznanja za sodelovanje starši lahko dobite pri mentorjih.

Na državno tekmovanje so se uvrstili:

1 Leja Železnik 1 b
2 Brina Zabret 1 c
3 Nejc Bombač 1 a
4 Julija Gjerek 1 c
5 Sofija Lederer 1 c
6 Aleksander Mubi 1 a
7 Tana Osolnik 1 b
8 Ana Gradišek 2 c
9 Maks Kristjan Kosec 2 a
10 Matevž Kuhar 2 č
11 Luka Lanišek 2 c
12 Liza Neja Mlinarič 2 b
13 Žana Šon 2 c
14 Alina Seliškar 2 c
15 Samo Vrbec 2 č
16 Tikara Jeras 2 c
17 Janja Pondelek 2 a
18 Iris Dolenec 2 b
19 Neja Hostnik 2 b
20 Ema Humar 2 č
21 Neli Jenčič Turk 2 b
22 David Kokalj 2 c
23 Ajša Stiblo Ćehajić 2 c
24 Aljaž Vehovec 2 c
25 Semia Mašinović 2 a
26 Domen Dolinar 3 a
27 Matej Sajevic 3 b
28 Julija Suhodolčan 3 a
29 Lucija Vehovec 3 b
30 Tinkara Zabret 3 b
31 Lenart Golob 3 c
32 Jure Novak 3 a
33 Leon Pregl 3 c
34 Zala Vrankar 3 b
35 Ajda Mlinar 3 a
36 Ula Osolnik 3 b
37 Timotej Zelič Berčič 3 a
38 Andrej Kokalj 4 a
39 Timotej Pavlinac 4 b
40 Nik Bergant 4 b
41 Martin Humar 4 b
42 Špela Mihelčič 4 b
43 Lea Burja 5 a
44 Maša Svetec 5 a
45 Nadja Pondelek 5 c
46 Maša Mikuš 5 b
47 Manca Miklič 5 c
48 Benjamin Zelič Berčič 5 a
49 Neža Zarja Kovač 5 c
50 Tija Presekar 5 b
51 Hana Jenčič Turk 6 b
52 Rene Drolc 6 b
53 Žan Pahor 6 b
54 Erazem Velušček 6 a
55 Tim Kogej 6 b
56 Marja Maček Sitar 6 b
57 Nastja Dolinar 6 b
58 Klara Porovne 6 b
59 Eva Taja Mlinarič 7 a
60 Tim Thuma 7 a
61 Gašper Stele 7 a
62 Aneja Gorjan Novak 7 b
63 Sara Pirnat 7 b
64 Neli Crnkovič 8 b
65 Taja Štefanič 8 a
66 Lucija Baša 8 b
67 Jan Orehek 8 a
68 Ema Rihter 8 b
69 Eva Kralj 8 b
70 Bor Plahutnik 9 a
71 Jakob Ivkovič 9 b
72 Vid Thuma 9 a
73 Tina Burja 9 b
74 Gregor Pogačar 9 a
75 Luka Berlec 9 a
76 Gala Čado 9 a
77 Matic Toni 9 b
78 Nejc Kutnar 9 b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čestitamo!                                                   Predsednica šolske tekmovalne komisije Nataša Uršič

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-66705794-1');