V času podaljšanega bivanja so nekateri prvošolci iz 1. b ustvarjali za likovni natečaj Varno v šolo z Linom. Na risbicah so upodobili sebe kot udeležence v prometu ter druge prijetne in manj prijetne situacije, ki se dogajajo na naših cestah.

Za risbice ste oz. smo lahko glasovali preko spleta od 22. septembra do 4. oktobra.

Naj se zahvalimo vsem staršem, sorodnikom, prijateljem, učiteljem …, ki ste zavzeto klikali in širili informacije o zbiranju všečkov tudi med svoje znance. Še posebej »pridni« smo bili vsi navijači učenke Tie Kogej, saj so številni všečki njeno risbico ponesli na drugo mesto, kar je pomenilo, da je tudi naša šola prejela glavno nagrado – merilnik hitrosti za dobo enega leta.

V tem mesecu bo merilnik nameščen v okolici šole in bo nedvomno prispeval k zmanjšanju hitrosti voznikov, ki se vozijo mino, in s tem posledično k večji prometni varnosti naših učencev.

Več si lahko preberete:

http://novice.svet24.si/clanek/ms/cpp/59d63b7b10a3d/imamo-zmagovalko-natecaja

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost