Na šolskem tekmovanju za priznanje MATEMČEK, ki je potekalo v petek, 9. 11. 2018, je tekmovalo 163 učenk in učencev od 1. do 9. razreda.
109 tekmovalcev je osvojilo srebrno (šolsko) priznanje, 44 bronasto priznanje in 10 priznanje za sodelovanje, kar 66 tekmovalcev se je uvrstilo na državno tekmovanje.
Z odličnim rezultatom na šolskem tekmovanju so se na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 24. 11. 2018, na OŠ Marije Vere na Duplici, uvrstili:

  1 LUKAS PRINČIČ 1. A  
  2 EMA KOVAČ 1. A  
  3 JERNEJA SIMONČIČ 1. A  
  4 ŽAN COF MAKOVEC 1. A  
  5 ANAMARI VIRIJANT 1. A  
  6 OSKAR TRAVNIK 1. A  
  7 TADEJ ŽURBI 1. B  
  8 HANA RIZVIĆ 1. B  
  9 EMA POPOVIĆ 1. B  
  10 TAJA ZRILIĆ 1. B  
  11 VIDA IVA LEBAN 1. B  
  12 URBAN KLEMENC 1. C  
  13 ISHAK KURTOVIĆ 1. C  
  14 NADJA MITREVSKA 2. A  
  15 MIHA TANCER 2. B  
  16 NIKA PERČIČ 2. B  
  17 TINE TROBEVŠEK 2. B  
  18 TIM CELESTINA 2. C  
  19 JUDITA POLIČNIK 2. C  
  20 TIM NOVAK 2. C  
  21 ŽIVA VRBEC 2. C  
  22 NEJC BOMBAČ 3. A  
  23 LEJA ŽELEZNIK 3. B  
  24 JULIJA GJEREK 3. C  
  25 JANJA PONDELEK 4. A  
  26 LIZA NEJA MLINARIČ 4. B  
  27 NELI JENČIČ TURK 4. B  
  28 ALINA SELIŠKAR 4. C  
  29 DAVID KOKALJ 4. C  
  30 ANA GRADIŠEK 4. C  
  31 SAMO VRBEC 4. Č  
  32 MATEVŽ KUHAR 4. Č  
  33 EMA HUMAR 4. Č  
  34 LENART KOSEL 5. A  
  35 JULIJA SUHODOLČAN 5. A  
  36 DOMEN DOLINAR 5. A  
  37 AJDA MLINAR 5. A  
  38 LUCIJA VEHOVEC 5. B  
  39 ULA OSOLNIK 5. B  
  40 ANŽE ZADNIK 5. B  
  41 MATEJ SAJEVIC 5. B  
  42 ŽIVA ANDRIĆ 5. B  
  43 LEON PREGL 5. C  
  44 LENART GOLOB 5. C  
  45 TIM MAROH 5. C  
  46 AŽBE GOLUB 5. C  
  47 IVONA LEDERER 5. C  
  48 HANA PINOSA 6. A  
  49 ANDREJ KOKALJ 6. A  
  50 ŠPELA MIHELČIČ 6. B  
  51 MAŠA SVETEC 7. A  
  52 LEA BURJA 7. A  
  53 TIJA PRESEKAR 7. B  
  54 MAŠA MIKUŠ 7. B  
  55 NIK PETERLIN 7. B  
  56 NADJA PONDELEK 7. C  
  57 ERAZEM VELUŠČEK 8. A  
  58 MARJETA STRAŽAR 8. A  
  59 EVA LONČAR 8. A  
  60 TIM KOGEJ 8. B  
  61 HANA JENČIČ TURK 8. B  
  62 EVA TAJA MLINARIČ 9. A  
  63 TIM THUMA 9. A  
  64 GAŠPER STELE 9. A  
  65 SARA PIRNAT 9. B  
  66 ANEJA GORJAN NOVAK 9. B  

 

Čestitamo!                                                       Vodja tekmovanja na šoli Nataša Uršič

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)