Na državnem tekmovanju iz prostorske predstavljivosti za priznanje Matemček, ki je potekalo v soboto, 24. 11. 2018, je tekmovalo tudi 66 učenk in učencev naše šole, 47 z razredne stopnje in 19 s predmetne stopnje.

Tekmovalci naše šole so pri reševanju nalog na državnem tekmovanju pokazali izjemno znanje in prejeli kar 17 zlatih in 32 srebrnih državnih priznanj. Uspeh je toliko večji, če vemo, da so bila zlata priznanja podeljena v skladu s pravilnikom o sofinanciranju šolskih tekmovanj, kar pomeni, da v posameznem razredu podelijo le 15 do 20 na predmetni stopnji ter do 27 zlatih priznanj na razredni stopnji.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke za dosežen rezultat, v katerega je vloženo ogromno dodatnega dela. Še posebno čestitamo državnim prvakom DAVIDU KOKALJU, ANDREJU KOKALJU, MAŠI SVETEC, LEI BURJA IN TIMU CELESTINA.

Čestitke tudi vsem mentorjem.

ZLATO PRIZNANJE so osvojili:

1 DAVID KOKALJ 4. C 1. mesto
2 ANDREJ KOKALJ 6. A 1. mesto
3 MAŠA SVETEC 7. A 1. mesto
4 LEA BURJA 7. A 1. mesto
5 TIM CELESTINA 2. C 1. mesto
6 TIJA PRESEKAR 7. B 4. mesto
7 TADEJ ŽURBI 1. B 2. mesto
8 EVA TAJA MLINARIČ 9. A 8. mesto
9 MIHA TANCER 2. B 6. mesto
10 EMA POPOVIĆ 1. B 9. mesto
11 ANA GRADIŠEK 4. C 8. mesto
12 NADJA PONDELEK 7. C 8. mesto
13 IVONA LEDERER 5. C 10. mesto
14 TINE TROBEVŠEK 2. B 18. mesto
15 DOMEN DOLINAR 5. A 13. mesto
16 MATEJ SAJEVIC 5. B 16. mesto
17 JULIJA SUHODOLČAN 5. A 20. mesto

 

SREBRNO DRŽAVNO PRIZNANJE so osvojili:

1 TIM THUMA 9. A
2 URBAN KLEMENC 1. C
3 ISHAK KURTOVIĆ 1. C
4 ERAZEM VELUŠČEK 8. A
5 ŽIVA VRBEC 2. C
6 NADJA MITREVSKA 2. A
7 HANA JENČIČ TURK 8. B
8 EMA KOVAČ 1. A
9 SARA PIRNAT 9. B
10 HANA RIZVIĆ 1. B
11 ŽAN COF MAKOVEC 1. A
12 HANA PINOSA 6. A
13 JERNEJA SIMONČIČ 1. A
14 MAŠA MIKUŠ 7. B
15 SAMO VRBEC 4. Č
16 ANEJA GORJAN NOVAK 9. B
17 LUKAS PRINČIČ 1. A
18 TIM NOVAK 2. C
19 LUCIJA VEHOVEC 5. B
20 LIZA NEJA MLINARIČ 4. B
21 GAŠPER STELE 9. A
22 TIM KOGEJ 8. B
23 ALINA SELIŠKAR 4. C
24 MARJETA STRAŽAR 8. A
25 AJDA MLINAR 5. A
26 JANJA PONDELEK 4. A
27 LENART KOSEL 5. A
28 ANŽE ZADNIK 5. B
29 ULA OSOLNIK 5. B
30 LEON PREGL 5. C
31 AŽBE GOLUB 5. C
32 ŽIVA ANDRIĆ 5. B

Koordinatorka tekmovanja Nataša Uršič

(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)