Šolsko tekmovanje iz matematike Mednarodni matematični kenguru je potekalo v četrtek, 21. 3. 2019. Tekmovalo je 168 učenk in učencev od 1. do  9. razreda. Osvojili so kar 72 bronastih priznanj.

Na državno tekmovanje, ki bo potekalo v soboto, 13. 4. 2019, so se uvrstili najboljši učenci in učenke od 5. do 9. razreda:

  1. Ažbe Golub 5.c
  2. Domen Dolinar 5. a
  3. Matej Sajevic 5. b
  4. Tim Maroh 5. c
  5. Hana Pinosa 6. a
  6. Martin Humar 6. b
  7. Maša Svetec 7. a
  8. Lea Burja 7.a
  9. Tija Presekar 7. b
  10. Erazem Velušček 8. a
  11. Tim Thuma 9. a
  12. Sara Pirnat 9. a
  13. Neža Reščič 9. b

Čestitamo!

Predsednica šolske tekmovalne komisije

 Nataša Uršič

Učenci, ki so na šolskem tekmovanju osvojili bronasto Vegovo priznanje:

 

1.     razred

 

1 Živa Bizjak 1.a
2 Žan Cof Makovec 1.a
3 Mija Gostič 1.c
4 Ema Popović 1.b
5 Oskar Travnik 1.a
6 Tevž Vevoda Merklin 1.a
7 Jurij Humar 1.c
8 Vita Jamnikar 1.c
9 Juš Kokalj Devčić 1.a
10 Ema Kovač 1.a
11 Ishak Kurtović 1.c
12 Klara Marn 1.a
13 Vasja Mijatović 1.b
14 Nik Rejc Narobe 1.a
15 Živa Steinbücher 1.c
16 Žiga Žele 1.c
 

2.     razred

 

1 Iza Sofija Kosec 2.a
2 Živa Vrbec 2.c
3 Tim Celestina 2.c
4 Miha Tancer 2.b
5 Pia Suhodolčan 2.b
6 Eva Zadnik 2.a
7 Filip Lončar 2.c
8 Tim Novak 2.c
9 Kaja Zora Škrlj 2.a
10 Rok Hostnik 2.a
11 Ema Košir 2.c
12 Tine Trobevšek 2.b  

3.     razred

 

1 Sofija Lederer 3.c
2 Stela Pramenko 3.c
3 Leja Železnik 3.b
4 Julija Gjerek 3.c
5 Jona Golob 3.č
6 Asja Ogrizek 3.a
7 Vesna Steinbücher 3.č
8 Leon Komac 3.c
9 Ela Bele 3.č
10 Nejc Bombač 3.a
11 Lana Šuc 3.b
12 Brina Zabret 3.c

 

 

 

 

 

4.     razred

 

1 Janja Pondelek 4.a
2 Prisha Griprasad 4.a
3 Daša Škrbina 4.a
4 Samo Vrbec 4.č
5 Liza Neja Mlinarič 4.b  

 

5.     razred

 

1 Ažbe Golub 5.c
2 Domen Dolinar 5.a
3 Matej Sajevic 5.b
4 Tim Maroh 5.c
5 Katarina Gregorič 5.c
6 Ivona Lederer 5.c
7 Ajda Mlinar 5.a
8 Lucija Vehovec 5.b
9 Lenart Golob 5.c
10 Julija Suhodolčan 5.a
11 Maks Kovač 5.b  

6.     razred

 

1 Hana Pinosa 6.a
2 Martin Humar 6.b
3 Špela Mihelčič 6.b

 

7.     razred

 

1 Maša Svetec 7.a
2 Lea Burja 7.a
3 Tija Presekar 7.b
4 Nadja Pondelek 7.c
5 Brina Gašparič 7.c  

 

8.     razred

 

1 Erazem Velušček 8.a
2 Vita Repolusk 8.a
3 Hana Jenčič Turk 8.b
4 Eva Lončar 8.a

 

9.     razred

 

 
1 Tim Thuma 9.a
2 Sara Pirnat 9.b
3 Neža Reščič 9.b
4 Eva Taja Mlinarič 9.a

 

(Skupno 387 obiskov, današnjih obiskov 1)
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-66705794-1');