Dragi bralci ter spoštovane mentorice in mentorji bralne značke!

Ob zaključku 53. bralne sezone društva Bralna značka, vas obveščam, da bosta vsem bralcem naše šole sredino jutro popestrila pripovedovalca Rok Kosec in Goran Završnik, imenovana tudi Vroča župa. Letos praznujeta 20 let svojega delovanja, zato nam ob lepem jubileju skupaj z glasbenikoma Gašperjem Selkom in Anejem Ivanušo  pripravljata prijeten glasbeno- pripovedovalski nastop.

Vsem bralcem želim prijetno dopoldne. Veseli me, da na naši šoli uspešno vzpodbujamo branje in potovanja v svet literature.

V sredo, 31. 5. 2023, si boste prireditev v šolski telovadnici 1. šolsko uro ogledali učenci od 1. do vključno 4. razreda, 2. šolsko uro pa učenci od 5. do vključno 9. razreda. Po prireditvi poteka pouk po urniku, prav tako se učenci od 5. do 9. razreda takoj po prireditvi vrnite v učilnice, kjer poteka pouk 2. šolsko uro, da pomalicate.

Mentorica in koordinatorica BZ na OŠTB

Marta Grkman Repolusk

(Skupno 34 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost