MEDNARODNI LIKOVNI NATEČAJ »MOJ KRAJ« “MY TOWN”

V mesecu oktobru naša šola gosti projekt Erazums + in v okviru gostavanja smo razpisali mednarodni likovni natečaj z naslovom MOJ KRAJ (MY TOWN).

Natečaj je potekal od 24. 5. 2017 do 1. 10. 2017.

Na natečaju je sodelovalo 41 slovenskih osnovnih šol in 5 šoli iz Bolgarije, Hrvaške, Grčije, Poljske in Romunije. Prejeli smo preko 300 likovnih del.

Rezultati izbora likovnih del so objavljeni na spletni strani OŠ Toma Brejca ( www.ostb.si). Nagrajene šole so po pošti prejele priznanja.

Nagrajena dela so razstavljena na hodniku šole.

Prispelih likovnih del ne vračamo, ostajajo v arhivu likovnega natečaja za namene razstav.

NOSILKA NATEČAJA

Vesna Kropivšek

Več izdelkov si lahko pogledate s klikom na zgornjo sliko.

Na tej povezavi pa si lahko pogledate še otvoritev razstave.

NAGRAJENCI 

TRIADA PRIZANAJE IME IN PRIIMEK   ŠOLA MENTOR
TUJCI ZLATO ZUZANNA KACZMARCZYK GIMNAZJUM IM KS. JANA TWARDOWSKIEGO ROZOGI POLJSKA ALDONA KACZMARCZYK
SREBRNO SINEM ADEM LIUBEN KARAVELOV SECONDARY SCHOOL  BALIK BOLGARIJA MARINA BORISOVA
BRONASTO ROMAN DENISA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 UNGURENI ROMUNIJA ENACACHE OVIDIU ADRIAN
RAZSTAVA GALENA MIHAYLOVA LIUBEN KARAVELOV SECONDARY SCHOOL  BALIK BOLGARIJA IVELINA KIRILOVA
RAZSTAVA ZUZANNA MADEJ GIMNAZJUM IM KS. JANA TWARDOWSKIEGO ROZOGI POLJSKA ALDONA KACZMARCZYK
PRVA TRIADA ZLATO LEON ZAFOŠNIK POTOČNIK 3. R OŠ SIMONA JENKA SMLEDNIK ANDREJA KERČ
SREBRNO TIA BRNOT MRAK 1. R

OŠ VIČ

LJUBLJANA

PETRA PELJHAN ZAHAR
SREBRNO EVA VODOPIVEC 2. R OŠ DOBRAVLJE ČRNIČE MARTINA BESEDNJAK REPŠE
BRONASTO LENART PRINČIČ 2. R OŠ DUTOVLJE TINA OSTROVŠKA
BRONASTO LUKA ŠPOLJAR IN JAKA BELIČ 1. R OŠ KOSEZE LJUBLJANA MIRJAM ŠTAMPAR
RAZSTAVA HANA CUKJATI 1. R OŠ TOMA BREJCA KAMNIK NINA ROZINA KRASOVSKY
RAZSTAVA DAN BERNARD 2. R OŠ GRM NOVO MESTO LILI VAVŽNIK
DRUGA TRIADA ZLATO VERONIKA VRABEC 4. R OŠ DUTOVLJE NEŽA PAHOR
SREBRNO ANA GAJŠEK 6. R OŠ ŽALEC NELI ŠULER
SREBRNO TIA KELC, ANGELINA MARIE DUH, BLAŽ FILIPIČ MERNIK, TIJANA BAVDEK, JUST VAUDA, ANEJA ŠEGULA, JURE KUŠAR IN LOVRO GOLOB 4. R OŠ LJUDSKI VRT PTUJ SIMONA HAJNAL
BRONASTO MANCA MIKLIČ 5. R OŠ TOMA BREJCA KAMNIK ANDREJA ŽAVBI KREN
RAZSTAVA KLARA TIKVIČ 4. R OŠ LJUDSKI VRT PTUJ NADA SEVŠEK
RAZSTAVA ANJA LUSKAR 6. R OŠ ŽALEC NELI ŠULER
TRETJA TIRADA ZLATO AJDA REKAR 7. R OŠ ŽIROVNICA META ČUK
SREBRNO TINA JAKLIČ 9. R  OŠ VIDE PREGARC LJUBLJANA MAJA ŽURA
BRONASTO ASJA VRANAC 7. R OŠ BIČEVJE LJUBLJANA HELENA ANGELSKI
BRONASTO JURE KANCIJLA 7. R OŠ RODICA KATARINA ŠKOFIC
RAZSTAVA LUKA LUBEJ 8. R OŠ BLAŽA KOCENA PONIKVA ŠPELA KOTNIK
RAZSTAVA PIA ŽAGAR 9. R  OŠ MARIJE VERE KAMNIK IRENA ZAGOŽEN
RAZSTAVA NEŽA STREHAR 9. R OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK ANAMARIJA ERČULJ
ŠOLA S PRILAGOJENIM PROGRAMOM ZLATO PRIZNANJE JAN PRAŠNIKAR OŠ ROJE LUCIJA KODRCA

 

(več …)

Erasmus+ Basic Skills – 1. dan mednarodne izmenjave v Sloveniji

Foto: Kamnik.si

Več slik si lahko pogledate s klikom na zgornjo sliko.

Danes v  ponedeljek se je na Osnovni šoli Toma Brejca  začel mednarodni projekt “Through artistic abilities to developed basic skills” (Razvijanje osnovnih spretnosti učencev preko umetniških zmožnosti), v katerem poleg Osnovne šole Toma Brejca iz Kamnika sodelujejo še partnerske šole iz Hrvaške, Poljske in Grčije.

Več si lahko preberete na Kamnik.si

Stran 2 od 612345...Zadnja »