Na državno tekmovanje, ki bo 21. 11. 2015 na Fakulteti za računalništvo in informatiko v Ljubljani, so se uvrstili:

Maks Kristjan Kosec 1 a
Samo Emberšič 1 a
Žana Šon 1 c
David Kokalj 1 c
Matevž Kuhar 1 č
Domen Dolinar 2 a
Lenart Kosel 2 a
Matej Sajevic 2 b
Lucija Vehovec 2 b
Zala Vrankar 2 b
Tinkara Zabret 2 b
Andrej Kokalj 3 a
Drejc Strniša 3 a
Maša Svetec 4 a
Benjamin Zelič Berčič 4 a
Lea Burja 4 a
Erazem Velušček 5 a
Rene Drolc 5 b
Tim Thuma 6 a
Gašper Stele 6 a
Taja Štefanič 7 a
Lucija Baša 7 b
Neli Crnkovič 7 b
Vid Thuma 8 a
Bor Plahutnik 8 a
Tina Burja 8 b
Živa Uršič 9 a
Eva Zabret 9 a

Čestitamo!

Predsednica šolske tekmovalne komisije Natalija Uršič

Dobitniki srebrnega šolskega priznanja so:

  1. razred
Maks Kristjan Kosec 1 a
Samo Emberšič 1 a
Žana Šon 1 c
David Kokalj 1 c
Matevž Kuhar 1 č
Ana Gradišek 1 c
Tjaša Markič 1 c
Aleksander Lisičić 1 a
Janja Pondelek 1 a
Lucija Prevc 1 b
Neja Hostnik 1 b
Luka Lanišek 1 c
Ema Humar 1 č
Doroteja Čermelj 1 a
Liza Neja Mlinarič 1 b
Laura Lambergar 1 c
Tristan Travnik 1 č
Neja Železnik 1 č
Kristina Mihelčič 1 a
Zala Vevoda Merklin 1 b
Manca Košir 1 c
Milica Milev Pavlovič 1 č
Gašper Gostinčar 1 č
Joni Husaj 1 a
Ronja Česen 1 b
Julija Žnidarič 1 b
Bine Vrhovec 1 b
Ajša Stiblo Ćehajić 1 c
Neža Baša 1 č
Samo Vrbec 1 č
Jakob Kurinčič 1 č
Naja Ajdarpašič 1 a
Lara Pirc 1 a
Špela Štrumbelj 1 a
Daša Škrbina 1 a
Neli Jenčič Turk 1 b
Tjaša Krapež 1 c

 

 

 

 

  1. razred:
Domen Dolinar 2 a
Lenart Kosel 2 a
Matej Sajevic 2 b
Lucija Vehovec 2 b
Zala Vrankar 2 b
Tinkara Zabret 2 b
Julija Suhodolčan 2 a
Bor Čebela 2 b
Ajda Mlinar 2 a
Živa Andrić 2 b
Anže Zadnik 2 b
Tim Maroh 2 c
Lenart Golob 2 c
David Mubi 2 a
Julija Farazin 2 b
Eva Nika Tutič 2 b
Ivona Lederer 2 c
Nik Auer 2 b
Jaka Prezelj 2 a
Leon Pregl 2 c
Jure Novak 2 a
Tara Kustec 2 a
Timotej Zelič Berčič 2 a
Janez Breznik 2 a
Sara Stopar 2 a
Živa Gole 2 b
Rok Grudnik 2 c

 

  1. razred:
Andrej Kokalj 3 a
Drejc Strniša 3 a
Izak Capuder 3 a
Hana Pinosa 3 a
Filip Reščič 3 b
Nal Česen 3 a
Martin Humar 3 b
Nik Bergant 3 b
Luka Božič 3 a
Matija Komac 3 b
Bastian Habun 3 b
Katarina Porovne 3 a
Filip Zemljič 3 b
Špela Mihelčič 3 b
Matic Povše Omahen 3 b

 

  1. razred:
Maša Svetec 4 a
Benjamin Zelič Berčič 4 a
Lea Burja 4 a
Nadja Pondelek 4 c
Tija Presekar 4 b
Naya Lina Pajk 4 a
Nik Špoljarič 4 a
Katarina Gostinčar 4 a
Enej Žlindra 4 a
Ajlina Alibašić 4 a
Dan Serp 4 c

 

  1. razred:
Erazem Velušček 5 a
Rene Drolc 5 b
Žan Pahor 5 b

 

  1. razred:
Tim Thuma 6 a
Gašper Stele 6 a
Neža Reščič 6 b
Aneja Gorjan Novak 6 b
Sara Pirnat 6 b

 

  1. razred:
Taja Štefanič 7 a
Lucija Baša 7 b
Neli Crnkovič 7 b
Ema Rihter 7 b
Jan Orehek 7 a

 

  1. razred:
Vid Thuma 8 a
Bor Plahutnik 8 a
Tina Burja 8 b
Jakob Ivkovič 8 b
Gregor Pogačar 8 a
Matic Toni 8 b
Mario Dimitrovski 8 b
Zala Špoljarić 8 b
Blaž Belentin 8 a

 

  1. razred:
Živa Uršič 9 a
Eva Zabret 9 a
Martin Gregorič 9 b
Maja Berlec 9 a
Lucija Pintar 9 b
Tilen Humar 9 a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čestitamo!

Predsednica šolske tekmovalne komisije Natalija Uršič

(Skupno 203 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost