DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA LOGIKE

V sredo, 24. 3. 2021, smo dokončno zaključili tekmovanja iz znanja logike. Iz šolskega tekmovanja, ki je bil septembra, se je na državno tekmovanje uvrstilo 8 tekmovalcev.

Cvet logike se je tokrat spopadel z zares zahtevnimi nalogami.

Učenki iz 9. a, LEA BURJA in MAŠA SVETEC sta osvojili ZLATO PRIZNANJE, učenec iz 7. a, DOMEN DOLINAR pa je osvojil SREBRNO PRIZNANJE.

BRONASTO PRIZNANJE je osvojilo 16 učencev iz 6. – 9. razreda.

Vsem tekmovalcem iskrene čestitke!!!

mentorica
Lijana Kočar

REZULTATI TEKMOVANJA iz znanja geografije

Prejemniki bronastega priznanja 🥉 iz znanja geografije so:

  • LEA BURJA, 9. a
  • SHREEYA GRIPRASAD, 9. a
  • MATEVŽ BELE, 7.c
  • IVONA LEDERER, 7.c
  • EVA DOLNIČAR, 7. a

Na državno tekmovanje se je uvrstila LEA BURJA 🏆.

Vsem udeležencem tekmovanja ČESTITAM za pokazano znanje! Ponosna sem na vas 🤩!

Mentorica: Mojca Janžekovič

URADNI REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA MATEMČEK

Tudi v izrednih razmerah naši matematiki dosegajo izjemne uspehe.

Na državnem tekmovanju iz prostorske predstavljivosti za priznanje Matemček, ki je potekalo 4. 3. 2021, so osvojili kar 12 zlatih in 11 srebrnih priznanj.

Posebne čestitke prejmejo Maša Svetec in Hana Pinosa za osvojeno 1. mesto in naslov državnih prvakinj ter Lea Burja, Lucija Vehovec in Ivona Lederer za osvojeno 2. mesto.

ZLATO PRIZNANJE so osvojili:

1. Maša Svetec 9. A
2. Lea Burja 9. A
3. Lenart Golob 7. C
4. Ivona Lederer 7. C
5. Lidija Prevc 8. B
6. Nadja Pondelek 9. C
7. Julija Suhodolčan 7. A
8. Lucija Vehovec 7. B
9. Andrej Kokalj 8. A
10. Hana Pinosa 8. A
11. Leja Železnik 5. B
12. David Kokalj 6. C

SREBRNO PRIZNANJE so osvojili:

1. Ažbe Golub 7. C
2. Špela Mihelčič 8. B
3. Brina Bara Leban 8. B
4. Ajda Mlinar 7. A
5. Janja Pondelek 6. A
6. Matej Sajevic 7. B
7. Matevž Kuhar 6. Č
8. Pia Suhodolčan 4. B
9. Tija Presekar 9. B
10. Maša Mikuš 9. B
11. Živa Vrbec 4. C

Iskrene čestitke vsem dobitnikom priznanj.

Mentorice Nataša Uršič, Lea Zbičajnik, Romana Zore

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE

V ponedeljek, 22. 3. 2021, ob 13.00, bo potekalo šolsko tekmovanje iz znanja zgodovine.

Čas pisanja nalog je 60 min.

Na tekmovanju se upoštevajo higienska priporočila NIJZ:

  • Učilnice bodo prezračene.
  • Sedijo vsak v svoji klopi.
  • Pred tekmovanjem je obvezna higiena rok.
  • Obvezno je nošenje mask.
  • Gradiva za učence bodo na mizah.
  • Vsak učenec uporablja svoje pisalo.
  • V času ko pišejo, ni izhodov iz učilnice.
  • Učenci oddajo le ocenjevalno polo na rob mize.

Tekmovanje bo  za posamezne oddelke potekalo v naslednjih učilnicah:

8. a – U15
8. b – U14
9. a – U21
9. b – U18
9. c – U16

Mentor: Andrej Matjan

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA GEOGRAFIJE

V četrtek, 18. 3. 2021, ob 13.30, bo potekalo šolsko tekmovanje iz znanja geografije. Razpored po učilnicah najdete v spletni učilnici.

Tekmovanje bo, kot rečeno, le iz literature, piše se 1 uro (60 min).

Na tekmovanju se upoštevajo higienska priporočila NIJZ:

  • Učilnice bodo prezračene.
  • Sedijo vsak v svoji klopi.
  • Pred tekmovanjem je obvezna higiena rok.
  • Obvezno je nošenje mask.
  • Gradiva za učence bodo na mizah.
  • Vsak učenec uporablja svoje pisalo.
  • V času ko pišejo, ni izhodov iz učilnice.
  • Učenci oddajo le ocenjevalno polo na rob mize.

Tekmovanje bo potekalo v naslednjih učilnicah/kabinetih: U14, U17, U22, U23, U25, U27, K7, K14 in K16.

Mentorica: Mojca Janžekovič

Šolsko tekmovanje MATEMČEK

Zaradi porasta okužb s COVID-19 in podaljšanja jesenskih počitnic je tekmovanje MATEMČEK, ki bi potekalo 6. 11. 2020, prestavljeno.
Nov datum tekmovanja in datum prijave bosta znana naknadno.

Vodja tekmovanja Natalija Uršič

Dostopnost
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-66705794-1');