Tekmovanje je potekalo v četrtek, 16. 3. 2023. Udeležilo se ga je 149 učenk in učencev naše šole.

Priznanje Kenguru je osvojilo 64 tekmovalcev, na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo 5. 4. 2023, pa se je uvrstilo kar 27 tekmovalcev od 6. do 9. razreda.

PRIZNANJE KENGURU SO OSVOJILI:

  1. razred
1 Enej Vatovani 1.c
2 Manca Žumer 1.a
3 Aleksander Hrkalović 1.c
3 Filip Janković 1.c
3 Karin Lipovšek 1.b
3 Luna Merklin 1.b
3 Natan Sallubier 1.a
3 Aria Veladžić 1.b
  1. razred
1 Meta Žunič 2.a
2 Jakob Klemenc 2.a
2 Mark Mihael Novak 2.č
4 Nika Domjan 2.a
4 David Kočar 2.b
6 Julija Evia Ogrin 2.a
7 Maša Čevka 2.b
7 Ajda Peklar Žibert 2.č
9 Vili Bizjak 2.b
  1. razred
1 Eva Mlakar 3.b
1 Andrija Vučković 3.č
3 Uroš Popović 3.c
4 Enja Klanke 3.b
4 Zoja Težak 3.c
6 Mark Kozole 3.c
6 Lovro Osolnik 3.č
8 Cataleya Kosec 3.č
8 Urška Kuhar 3.č
8 Loti Osolnik 3.c
8 Nadej Rahotina 3.a
8 Anže Štupar 3.c  
  1. razred
1 Nik Sušnik 4.a
2 Ajda Gjerek 4.b
3 Erald Cocaj 4.c  
  1. razred
1 Ema Popovič 5.b
2 Živa Bizjak 5.a
3 Oskar Travnik 5.a
4 Nejc Žlindra 5.b
5 Tadej Žurbi 5.b
  1. razred
1 Eva Zadnik 6.a
2 Pia Suhodolčan 6.b
3 Miha Tancer 6.b
4 Tim Novak 6.c
5 Živa Vrbec 6.c
6 Judita Poličnik 6.c
  1. razred
1 Ela Bele 7.č
2 Jona Golob 7.č
3 Leja Železnik 7.b
4 Julija Gjerek 7.c
4 Sofija Lederer 7.c

 

  1. razred
1 Ana Gradišek 8.c
2 Liza Neja Mlinarič 8.b
3 Matevž Kuhar 8.č
3 Janja Pondelek 8.a
5 Samo Vrbec 8.č
6 David Kokalj 8.c
7 Neli Jenčič Turk 8.b
  1. razred
1 Ajda Mlinar 9.a
2 Ivona Lederer 9.c
2 Lucija Vehovec 9.b
4 Ažbe Golub 9.c
5 Tim Maroh 9.c
6 Leon Pregl 9.c
6 Matej Sajevic 9.b
8 Julija Suhodolčan 9.a
9 Lenart Golob 9.c

NA REGIJSKO TEKMOVANJE SO SE UVRSTILI:

  1. razred
1 Eva Zadnik 6.a
2 Pia Suhodolčan 6.b
3 Miha Tancer 6.b
4 Tim Novak 6.c
5 Živa Vrbec 6.c
6 Judita Poličnik 6.c
  1. razred
1 Ela Bele 7.č
2 Jona Golob 7.č
3 Leja Železnik 7.b
4 Julija Gjerek 7.c
4 Sofija Lederer 7.c
  1. razred
1 Ana Gradišek 8.c
2 Liza Neja Mlinarič 8.b
3 Matevž Kuhar 8.č
3 Janja Pondelek 8.a
5 Samo Vrbec 8.č
6 David Kokalj 8.c
7 Neli Jenčič Turk 8.b

 

  1. razred
1 Ajda Mlinar 9.a
2 Ivona Lederer 9.c
2 Lucija Vehovec 9.b
4 Ažbe Golub 9.c
5 Tim Maroh 9.c
6 Leon Pregl 9.c
6 Matej Sajevic 9.b
8 Julija Suhodolčan 9.a
9 Lenart Golob 9.c

 

Vsem tekmovalcem čestitamo za osvojeno priznanje in uvrstitev na regijsko tekmovanje.

Predsednica šolske tekmovalne komisije Nataša Uršič

(Skupno 541 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost